Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Eriş Hafta Sonu Boş Durmadı

Eriş Hafta Sonu Boş Durmadı
Reklam

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş çok yoğun geçen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı  Tunç Soyer ile birlikte, geçen 3 günlük Kiraz,  Beydağ, Ödemiş ve Bayındır ilçe ziyaretlerinden  hemen sonra  Ödemiş’in mahallelerinde  hafta sonu  çalışmalarına   ve vatandaş  buluşmalarına devam etti.

“HER ZAMAN VATANDAŞLARIMIZLA BİRLİKTEYİZ”

Ödemiş Belediye Başkanı  Mehmet  Eriş  Çaylı, Alaşarlı Mahalle ziyaretlerini yaptıklarını dile getirerek “Yağışın bereketini yaşadığımız Pazar gününde Çaylı, Alaşarlı ve Kızılcaavlu’yu adımladık.

İzmir Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte kilit parke taş kaplama çalışmasını tamamladığımız Çaylı-Alaşarlı bağlantı yolunu inceledik. Bu yolun yapımını çok isteyen Alaşarlı eski muhtarımız merhum Gündüz İsmioğlu’nu rahmetle andık. Alaşarlı’da evi yangında hasar gören hemşerimize geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Çaylı Mahallesi Muhtarımız İsmail Güçlü, Alaşarlı Mahallesi Muhtarımız Saffet Çetin, Kızılcaavlu Mahallesi Muhtarımız Şakir Özol ve üreticilerimizle gerçekleştirdik. Bundan sonra da her zaman  mahalledeki hemşerilerimizle  birlikte bir arada olmaya devam edeceğiz.”dedi.

Çaylı Mahalle Muhtarı  İsmail  Güçlü  Ödemiş Belediye Başkanı  Eriş’in  İzmir Büyükşehir belediye Başkanı  Soyer ile geçen 3 günlük proğram sonrası  Mahalle ziyaretlerine devam ettiğini dile getiren Muhtar Güçlü “ Başkanımız  Eriş ile bir araya gelmenin heyecanını  yaşadık.  Başkanımız a  mahallemizle ilgili bazı beklentilerimizi kendisine ilettik.   Bu  ziyaret ayrıca  mahalle  sakinlerimizi de son derece memnun etmiştir.” Dedi.

Yapılan  mahalle ziyaretlerine  Başkan Eriş’in yanı sıra İzmir Büyükşehir Belediyesi  yerel hizmetler koordinatörü  Hikmet Güriş, Ödemiş Belediye Başkan  yardımcısı Özay   Kaptan da, Başkan Eriş’e eşlik ettiler.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ