Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Zafer İlkokulu Öğretmeni Kavakçı’nın Projesine Türkiye 1. Ödülü

Zafer İlkokulu Öğretmeni Kavakçı’nın Projesine Türkiye 1. Ödülü
Reklam

eTwinning Türkiye Özel Ödülleri kapsamında  Zafer İlkokulu Sınıf öğretmeni Sevgi Kavakçı, “eTwinStory” adlı projesi ile Türkiye Birincisi oldu.

Kuruculuğunu Eskişehir’den Şehit Piyade Astsubay Çavuş Soner Özübek İlkokulu Sınıf öğretmeni Dilek Emir ve Ahmet Hamdi Gül İlkokulu Sınıf Öğretmeni Yasemin Gül Er’in yaptığı eTwinStory adlı projeye, Zafer İlkokulundan Sevgi Kavakçı, Bademli Şükrü Saraçoğlu İlkokulundan Gülden Balkan, Ankara Sincan Yüzüncü Yıl İlkokulundan Özlem Tuncer, Adana Seyhan Ziya Gökalp İlkokulundan İlknur Mazman proje ortağı olarak katılmışlardır.

Pandemi döneminde öğrencilerin uzaktan eğitimine katkı sağlamak, duygusal anlamda yanlarında öğretmenlerin öğrencilerin yanlarında olduğunu, hayatın devam ettiği bilincinin konu alındığı, yaratıcı yazma ve etkileşimli öğrenme üzerine kurulmuş bir projedir. Projede 6 Türkiye’den, 2 Romanya’dan, 2 de Moldova’dan 10 ortak çalışılmıştır. Fatih Erdoğan ve Tülin Kozikoglu gibi öğrencilerimizin çok sevdiği yazarlar da proje sürecimize dahil olmuştur.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ