Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

ÖTB Akreditasyonda Seviye Atladı

ÖTB Akreditasyonda Seviye Atladı
Reklam

Borsa ve Odaların kurumsal kapasitesinin arttırılarak üyelerine sunulan hizmet kalitesinin iyileştirilmesi amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 12. Dönem Akreditasyon Sürecine dahil olan Ödemiş Ticaret Borsası; Akreditasyon Belge Yenileme Denetimi 04 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirilmişti. Denetimini başarı ile tamamlayan Ödemiş Ticaret Borsası’nın Akredite Borsa ünvanı C sınıfı seviyesinden, B sınıfı seviyesine yükseldi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sertifika Töreni pandemi sebebiyle yapılamadığından, söz konusu sertifika belgeleri Kurumlarına yenilenen haliyle gönderildi. 

Denetim Sertifikası ile ilgili Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Latif AKA “Akreditasyon Belge Yenileme Denetimimizi başarı ile tamamlamıştık. İlgili Denetim Türk Loydu Uygunluk Değerlendirme Hizmetleri Aş. Denetçisi Özlem Bocutoğlu tarafından 04 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirilmişti. Bu işi bir ekip çalışması ile yaptık. Akreditasyon İzleme Komitemiz, Meslek Komitelerimiz, Meclisimiz, Yönetim Kurulumuz, Personelimiz ve Danışman firmalarımız ile hep beraber çalışarak konuyu sahiplendik. Amaç Kurumlarımızı sürekli geliştirmektir. Aralık-2016 döneminde yapılan denetimde Akredite Borsa ünvanımızı almıştık. Ödemiş Ticaret Borsası Üyeleri beş yıldızlı hizmet almaya devam edecekler. Akreditasyon Belgemizi yeniledik. Bizi bu sürecek taşıyan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimize teşekkür ediyoruz. Yeni sertifikamızın, Üyelerimize, Kurumumuza ve Camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ