Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

ÖTO Aracılığı İle İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Klavyeli Tablet Desteği

ÖTO Aracılığı İle İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Klavyeli Tablet Desteği
Reklam

BUGÜNÜN KÜÇÜK PARMAKLARI BİR GÜN TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNE İMZA ATACAKLAR.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından hayata geçirilen” Tobb Küçük Parmaklar Projesi “ kapsamında Ödemiş Ticaret Odası olarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimize tablet bağışında bulunuldu.

TOBB öncülüğünde, Türkiye genelinde pandemi sürecinde uzaktan eğitim gören ve maddi imkanı olmayan 30 bin öğrenci için “Tabletsiz Öğrenci Kalmasın” hedefiyle yola çıkılarak, başlatılan kampanyaya Ödemiş Ticaret Odası iş birliğinde ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere klavyeli tabletler temin edildi.

Tablet yardımları, Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, Kiraz Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ak  ve Beydağ İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Akif  Kıyak katılımlarıyla ile imzalanan protokollerle teslim edildi.

 Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, ‘Sosyal sorumluluk bilinciyle, her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere TOBB desteği ile çeşitli eğitim yardımı yapıyoruz. Bu yıl yine Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin öncülüğünde pandemi sonrası değişen hayat alışkanlıklarımız ve yaşam şekillerimize ayak uydurmak amacıyla tablet yardımı kampanyasına katıldık. İhtiyaç sahibi öğrencileri tabletler ile buluşturarak eğitimden geri kalmamalarını sağlamak istiyoruz.’ dedi.

Ödemiş, Kiraz ve Beydağ İlçe Milli Eğitim Müdürleri salgın sürecinde tablet ya da bilgisayarları olmadığı için uzaktan eğitime katılma imkânı bulamayan öğrencilere yapılan bu desteği çok değerli bulduklarını belirterek teşekkürlerini ilettiler.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ