Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

DEVA Partisinden Kiraz Çalışması

DEVA Partisinden Kiraz Çalışması
Reklam

DEVA partisi  İzmir İl Başkanı Seda Kaya Ösen ve beraberindeki Deva partisi İl Teşkilat Başkanı Mesut Özdamar ve Deva partisi Kiraz İlçe Başkanı Hakkı Sab Kiraz ilçesinde pazarcı esnafı  ve vatandaşlarla bir araya  geldi.

“İL BAŞKANIMIZ ÖSEN İLE BİRLİKTE TEŞKİLAT OLARAK GÜZEL BİR ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRDİK.”

DEVA partisi Kiraz İlçe Başkanı Hakkı Sab “Bugün Deva partisi İzmir İl başkanımız Seda Kaya Ösen il Teşkilat Başkanımız Mesut Özdamar ve İl Yönetimimizle Birlikte Çarşı ve Esnaf Ziyareti gerçekleştirdik. Bu süreç içinde Deva partisi olarak genel başkanımız Ali  Babacan’ın talimatları doğrultusunda partimizin adını iyi şekilde duyurmaya ve teşkilatlanmaya yönelik  çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

“15 İLÇE ÖRGÜTÜMÜZDE  ZİYARET ÇALIŞMALARIMIZI  SÜRDÜRMEYE DEVAM EDİYORUZ.”

DEVA Partisi İzmir İl Başkanı Seda Kaya Ösen “15 ilçe örgütümüze ziyaretlerde bulunduk. Bugünde Kiraz ilçemizdeyiz. Bizim çok genç ilçe başkanlarımız var. Hakkı bey bunlardan bir tanesi, kadın ilçe başkanlarımız var. İzmir’in her yerinde esnafın durumu aynı şeklide genel olarak bu pandeminin faturası esnafa kesilmiş durumda, sanki covidin sorumlusu esnafmış gibi davranılıyor. Kimse yeteri kadar desteklerden faydalanamıyor. Destekler açıklanıyor ama başvuru yapıldığı zaman sıkıntılar olduğu görüyoruz. Deva partisi olarak bundan sonra da  İzmir’e bağlı tüm ilçelerdeki teşkilatlarımızla  çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ