Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ak Parti İzmir İl Başkanı Sürekli Ödemiş İlçe Teşkilatında Üyeleri Kongreye Davet Etti

Ak Parti İzmir İl Başkanı Sürekli Ödemiş İlçe Teşkilatında Üyeleri Kongreye Davet Etti
Reklam

Ak Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli 22 Şubat 2021 tarihinde İzmir İl Başkanlığının yapılacak olan  ve aynı zamanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleşmesi beklenen kongreyle ilgili olarak  Ödemiş İlçe Teşkilatında üyeleri kongreye davet etti.

Ödemiş İlçe ziyaretinde  Ödemiş Kent  Bölge Gazetesine  konuşan  Ak Parti İzmir İl Başkanı  Sürekli  yapılan ilçe ziyaretleri ile ön hazırlık çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Başkan Sürekli “Bugünkü ilçe ziyaretinin sebebi kongre hazırlıklarımız 7. Olağan Kongremizin hazırlığı, biz zaten göreve geldiğimizden beri sık sık ilçelerimizi dolaştık. Hesapladığımıza göre 6 tur  yaptık, bugün 7. Turdayız, kongre sebebiyle ilçelerimizi ziyaret ederek hazırlıkları gözden geçiriyoruz, hem de kongre için ilçe başkanlarımızla değerlendirme ve yol haritamızı oluşturmak için de bir değerlendirme toplantısı yapıyoruz. Bu akşamda ilçe başkanlarımızla, bölge ilçe başkanlarımızla, belediye başkanlarımızla bir değerlendirme yapacağız.” ifadelerinde bulundu.

Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen “Ak Parti İzmir İl Başkanı Sürekli’nin bugünkü yaptığı ziyaretle  önümüzdeki  22 Şubat Tarihinde  yapılacak olan  Kongreyle ilgili olarak  istişare toplantısında bulunduk.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ