Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

İDADİK Bozdağ Kış Şenliğini Sanal Ortamda Düzenledi

İDADİK Bozdağ Kış Şenliğini Sanal Ortamda Düzenledi
Reklam

Bozdağ Yaylasında her yıl  gerçekleşen ve renkli görüntülere sahne olan İDADİK Bozdağ  Dağcılık  Kış  Şenliği yaşanan pandemi süreci nedeniyle  sanal ortamda  gerçekleştirildi.

İzmir Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübü (İDADİK) adına  sanal ortamda konuşmacı olarak katılım sağlayan Adnan Öztaş “İzmir Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübü olarak, 2001 yılından bu yana Ödemiş-Bozdağ’da düzenlediğimiz geleneksel İDADİK Bozdağ Kış Dağcılık Şenliğimizin bu yıl 20.’sini, Covid19 pandemi kısıtlamaları nedeniyle sanal ortamda 13 Şubat tarihinde 100’ün üzerinde izleyici katılımıyla 6.5 saat süren canlı yayın performansıyla başarılı bir şekilde gerçekleştirdik.” dedi.

ERİŞ, SANAL ORTAMDAKİ  ETKİNLİĞE KATILDI.

Bu yıl ilk kez Dağcılık Kış Şenliği  yaşanan Pandemi süreci engeline takılırken Ödemiş  Belediye Başkanı Mehmet Eriş davet üzerine sanal ortamdaki etkinliğe katılım sağladı.

Eriş “İlçemizde her yıl  gerçekleşen ancak bu yıl Pandemi sürecine takılan Geleneksel olan İzmir Dağcılık ve Doğa  Sporları İhtisas Kulübü Bozdağ Dağcılık Kış  Şenliği ilk kez bu sezonda yapılamamıştır. Ancak önümüzdeki yıllarda bu salgın sürecini atlattıktan sonra yine  olduğu gibi renkli görüntülerle yaşanacağına inanıyorum.” dedi.

Haber: Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ