Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Normalleşme Sürecine Göre Çalışmalarımıza  Başlayacağız

Normalleşme Sürecine Göre Çalışmalarımıza  Başlayacağız
Reklam

Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanlığında  önümüzdeki süreçte çalışmalar  kapsamında  mahalle ziyaretleri ve parti içi çalışmaların başlayacağını dile getiren  İlçe Başkanı Mutahhar  Ateş ayrıca  Beydağ İlçesinde  yeni bir teşkilat oluşumu içinde olduklarında dile getirdi.

“BEYDAĞ İLÇESİNDE DEMOKRAT PARTİLİLERİMİZİ BİR ÇATI DA TOPLAYACAĞIZ.”

Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Ateş açıklamasının  devamında “İl Başkanlığımız  Koordinesinde İlçe çalışmalarına  hız vererek pandemi sürecindeki normalleşmenin aşıların bu şekilde devam etmesi ve vakalardaki düşüşün hızlı bir şekilde devam etmesini bekliyoruz. Bununla birlikte Beydağ Demokrat Partimizin faaliyete geçmesi için bir takım çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki Mart ve Nisan aylarında bu çalışmalarda bir sonuç alacağımıza inanıyorum. Parti teşkilatı olarak siyasi hayata ilk başladığımız gibi her zaman heyecan içindeyiz. Bu heyecan ve azimli çalışmalarımıza önümüzdeki günlerde tekrar yön vereceğiz.“ dedi.

“KİRAZ’DA DEMOKRAT PARTİ ÇALIŞMA İÇİNDE”

Kiraz Demokrat parti ilçe teşkilatında güzel bir oluşumun sağlandığına dikkat çeken Ateş “Kiraz Demokrat partide güzel bir ilçe oluşumu sağlandı. İlçe oluşumunun yanında ayrıca  kadın ve gençlik kolları da oluştu. Güzel bir uyum içinde çalışmalara devam eden Kiraz  Demokrat Partimiz  önümüzdeki ilk seçimlerde iyi bir  Belediye Başkan adayı ile Kiraz’da Demokrat Parti bayrağı dalgalanacaktır.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ