Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Yakup Çakır Emekliliğe Adım Attı

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Yakup Çakır Emekliliğe Adım Attı
Reklam

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü ve Kiraz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevlerinde uzun yıllardan beri çalışan ve  görevini yürüten Yakup Çakır emekliye ayrılarak görevini bıraktı.

“YAKUP ÇAKIR’A  HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ.”

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılan törende konuşan Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, “Millî Eğitim Bakanlığında 28.02.1979 tarihinde başlayarak 27.02.2021 tarihinde ilçemizden emekliye ayrılan, birlikte görev ve teşrik-i mesai yaptığımız eğitim emektarı, Şube Müdürümüz Yakup Çakır’ın eğitime ve Ödemiş’e yapmış olduğu üstün hizmetlerden dolayı teşekkür eder, emeklilik hayatında kendisine ve kıymetli ailesine sağlık, huzur ve mutluluklar dileriz” dedi.

Ödemiş’te son görev yeri  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü olarak görev yapan  daha öncede Kiraz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğün de Şube Müdürü  olarak çalışma yapan   Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde emekli olmaya hak kazanan  Yakup Çakır “Bizlerde  sizlere bundan sonraki görevlerinizde  başarılar diliyorum. Tüm Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına da görevimde gösterdiği desteğinden dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ