Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Normalleşme İle Birlikte Belediyenin Sosyal Tesisleri Açıldı

Normalleşme İle Birlikte Belediyenin Sosyal Tesisleri Açıldı
Reklam

Önceki gün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gerçekleştirdiği kabine toplantısı sonrasında, Türkiye genelinde bazı il ve ilçelerde kapalı olan Restoran, Cafe, Kıraathane, lokanta  gibi bazı işyerlerinin açılması esnaflarda büyük bir sevinç yaratırken, diğer yandan Belediyelere ait sosyal tesislerde kapılarını açarak müşterilerini ağırlamaya başladılar.

ÖDEMİŞ BELEDİYESİNE AİT SOSYAL TESİSLERİ KAPILARINI TEKRAR AÇTI

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş alınan karar gereği normalleşme adımı kapsamında  kapalı olan işyerleri ile birlikte Ödemiş Belediyesine ait sosyal tesislerin açıldığını dile getirdi.

Başkan Mehmet Eriş “Yeni kontrollü normalleşme çerçevesinde, Ödemiş Belediyesi Sosyal Tesisleri arasında yer alan kafeteryalar ile Ahrandı Aile Restoran ve Günlüce Taypark Hipodrom Restoran, pandemi önlemleri ve %50 doluluk sınırına uygun şekilde Pazar hariç her gün saat 19.00’a kadar hizmet vermeye başladı. Hemşerilerimize önemle duyurulur. Tüm halkımıza duyurulur. Kontrollü  hayat ile birlikte bundan sonra  sosyal tesislerimiz  gerekli Covid19 önlemleriyle hizmet vermeye devam edecektir.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ