Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısı Yapıldı

Ödemiş Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısı Yapıldı
Reklam

Ödemiş Belediyesi Mart ayı Olağan Meclis toplantısı Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş başkanlığında Ödemiş Belediyesi Meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi. Gündem maddeleri kapsamında  ek gündem maddeleri ile birlikte toplamda 20 meclis gündemi Ödemiş Belediyesi  Meclis Üyeleri tarafından karara bağlandı.

ERİŞ, MECLİS ÖNCESİNDE DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş meclis’in gündem maddelerine geçilmeden faaliyetler ve Belediyenin çalışmaları konusunda bilgiler verdi.

Eriş “Gara’da şehit düşen askerlere rahmet diliyorum.  Ayrıca  8 Mart Dünya Kadınlar gününü ülke kadınlarının ve mecliste bulunan kadın belediye meclis üyelerinin kadınlar gününün tüm kadınlara kutlu olmasını diliyorum.”

Geçtiğimiz günlerde  Başkan  Eriş ve birlikte heyetin bulunduğu, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile yaptığı ziyaretleri değerlendirdi.Başkan  Eriş ayrıca  Bölge Milletvekilleri ile yaptıkları görüşmelerde, konuşulan projeler ve SOMSEN’de kadrolu işçiler için alınan kararlar ve imzalanan toplu iş sözleşmenin  yapılmasıyla bilgili detayları açıkladı.

Eriş “Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlu’nun gerçekleştirmiş olduğu ziyaret bizleri sevindirmiştir. Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutluyla gerçekleştirdikleri Birgi Turunu ve Birgi’nin çok sayıda turistin ziyaret etmesi ve Ödemiş’te turizmin geliştirilmesi için atılan adımlar atmaya devam ediyoruz. Ege Üniversitesi tarafından desteklenen İZKA destekli ‘Aktif Yaş Alma’ projesi ve Tanzim Satış Yeri konusundaki  çalışmalarımız sürüyor. Yine geçtiğimiz günlerde  Birgi’de gerçekleşen esnaflar buluşmasında bize iletilen Birgili kadınların ziyarete gelen turistlerle daha iyi anlaşmak için istedikleri dil kursuna da Ödemiş Belediyesi olarak elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” dedi.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, faaliyetlerin  açıklamaların ardından Gündem maddelerini değerlendirmek  ve karara bağlanması için meclis gündemini açtı.

Haber: Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ