Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde kademeli normalleşme dönemine geçilmesiyle birlikte koronavirüs denetimleri arttırıldı.

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde kademeli normalleşme dönemine geçilmesiyle birlikte koronavirüs denetimleri arttırıldı.
Reklam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kabine toplantısındaki açıklamaları ardından kademeli normalleşme süreci tüm Türkiye’de başladı. Sürecin hayata geçmesiyle birlikte, Kemalpaşa’daki denetimlere de hız verildi.

Kemalpaşa Kaymakamı Dr. Kemal Kızılkaya ve beraberindeki 400 personel ilçe genelinde yeni normalleşme adımlarına uyulup uyulmadığını kontrol etmek için denetim gerçekleştirdi. Denetimlerde genel olarak kurallara uyulduğu görülen esnafa virüsle mücadele kapsamında uyarılar yapıldı.

Kemalpaşa’da 400 personel ile sahada olduklarını söyleyen Kaymakam Kızılkaya, “Bu sürecin daha iyi seviyelere gelmesi noktasında denetimlerin arttırılması çok önemli. Denetimlerdeki amacımız ceza uygulamadan ziyade daha çok rehberlik edici bir denetim anlayışı sergilemektir. Amacımız duyarlılık oluşturarak, topyekun mücadele göstermektir. Hep birlikte el ele vererek koronavirüs salgınıyla mücadelede bütün dünyada örnek olacağımıza inanıyorum. Kıymetli hemşehrilerimizin gayretleriyle, esnafımızın dikkatiyle risk haritasında mavi renge geçme hedefimiz var.” diye konuştu.

Kemalpaşa’daki denetimlere, İlçe Kaymakamı Dr. Kemal Kızılkaya, İlçe Emniyet Müdürü Serdar Pehlivan, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Erkan Kip, İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlker Adıgüzel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fikret Yılmaz, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hüseyin Çakar, Muhtarlar ve beraberindeki protokol üyeleri katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ