Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Dağ, Helikopter Kazasıyla İlgili Üzüntülerini Dile Getirdi

Dağ, Helikopter Kazasıyla İlgili Üzüntülerini Dile Getirdi
Reklam

Ödemiş ziyaretinde Kent Gazetesine özel açıklamalarda bulunan Ak Parti İzmir Milletvekili  Hamza Dağ yaşanan olaydan duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

“YAŞANAN  KAZA HEPİMİZİN KALBİNİ DAĞLADI.”

İzmir Milletvekili Hamza Dağ gazetemize özel açıklamasında “Bitlis’te helikopter sonucu 12 askerimizin şehit olması hepimizin kalbini, gönlünü dağlayan elim hadise yaşadık. Bizde şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Tüm milletimizin başı sağ olsun ailelerine sabır niyaz ediyoruz. Terörle mücadele ciddi bir mücadele, olay direk terör üzerinden yaşanan bir hadise olmasa da orada, o bölgede askerlerimizin emniyet güçlerimizin terörle ilgi ciddi bir mücadele yaptığını hep birlikte görüyor, yaşıyoruz. Bundan kaç yıl önce bölgede binlerle telaffuz edilirken şimdi yüz, yüzünde altında durum söz konusu, SİHA’larımız, İHA’larımız, savunma sanayimizin geldiği nokta, aynı zamanda polisimizin askerimizin yapmış olduğu ciddi mücadele terörü inşallah bitirme yönünde olacaktır.” dedi.

“KAYMAKÇI MAHALLESİ SİYASETÇERİMİZİ BAĞRINA BASMAYA DEVAM EDİYOR.”

Kaymakçı Eski Belediye Başkanı ve Ak Parti Ödemiş İlçe Başkan Yardımcısı Halil Güler “Kaymakçı Mahallesi siyasetçileri bağrına basmaya bir kez daha devam ederek misafirperverliğini bir kez daha göstermiştir. Ak Parti genel başkan yardımcısı Hamza Dağ bir kez daha mahalle sakinlerimizle ve Mahalle muhtarlarının  sorunlarını yerinde dinlemiştir. Hamza Dağ’ı  mahallemize özel olarak gelmesi ve  bizlerle buluşmasından dolayı kendisine bir kez daha teşekkürlerimizi iletiyoruz.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ