Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Soylu Yem Fabrika Satış Mağazası Ödemiş’te Açıldı

Soylu Yem Fabrika Satış Mağazası Ödemiş’te Açıldı
Reklam

Ezberleri bozan kalitesiyle, Son yılların en çok tercih edilen yem fabrikası Soylu Yem, ilk fabrika satış mağazasını Ödemiş’te üreticilerin hizmetine açtı. Hürriyet Mahallesi Şehit Özpolat Caddesi numara 121’de açılan mağazada ozel kalitede Süt yemi, buzağı ve düve yemleri, besi grubu yemleri, küçükbaş hayvan yemleri ile Buğday kepeği, ayçiçek küspesi, soya küspesi, DDGS (GDO’suz), mısır flake, arpa flake ile öğütülmüş kaya tuzu satışlarına başlandı.

Soylu Yem Ödemiş Fabrika Satış Mağazası tarafından yapılan açıklamada; “Ödemiş’teki değerli üreticilerimiz, artik kaliteli yemi uygun fiyata aracısız olarak alabilecek.

Çiftliklere ücretsiz teslimatımız ve indirme hizmetimiz var. Kredi kartlarına peşin fiyatına 6 ay vade veya 8 taksit imkanı sunuyoruz. Yıl sonuna kadar 30 mağaza açılısı daha hedeflemektedir. Üreticilerimiz Ödemiş Mağaza sipariş ve bilgi hattı olan 0531 88 63 200 telefon numarasını arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirler. Tüm üreticilerimizi yemlerimizi yerinde incelemelerini ve görmeleri için Fabrika Satış Mağazamıza bekliyoruz.” dedi.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ