Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Tren Seferleri 20 Mart Tarihinde Başlıyor

Tren Seferleri 20 Mart Tarihinde Başlıyor
Reklam

Daha önceden bazı siyasi parti milletvekillerinin gündeme getirdiği ve yaklaşık 1 yıldan beri  ulaşıma kapalı olan Trenler için  seferlerin başlama tarihi 20 Mart 2021 olarak belirlendi.

ÖDEMİŞ-İZMİR VE İZMİR-ÖDEMİŞ SEFERLERİ 3 GİDİŞ VE 3 GELİŞ OLARAK  BELİRLENDİ.

İzmir’in  tüm ilçelerine Tren sefer saatleri belli olurken Ödemiş-İzmir seferi olarak Saat 05.25, 09.30 ve 15.00 olarak belirlendi. Basmane-Ödemiş ise 06.30, 12.00 ve 17.10 olarak belirlendiği  seferlerin ileriki aylarda kademeli olarak arttırılacağı belirtildi.

TİRE-İZMİR VE İZMİR-TİRE SEFERLERİ GİDİŞ VE DÖNÜŞ TEK SEFER OLARAK BELİRLENDİ.

Ödemiş’in nüfus yoğunluğu ve ulaşım açısından fazla yolcu sayısı olması nedeniyle 3 gidiş ve 3 geliş olarak belirlenirken Tire İlçesinden Gidiş ve Dönüş olarak tek sefer olarak belirlendiği bildirildi. Konuyla ilgili olarak Ödemiş-İzmir ve Ödemiş-İzmir Seferlerinin  başlayacağı 20 Mart  2021 tarihinden itibaren seferlerin hayata geçirileceği bildirildi.

Devlet Demir Yollarının (DDY) Yetkililerinin Pandemi ve Normalleşme adımıyla tren seferlerinin 20 Mart 2021 tarihinde başlamayı hedeflerken aynı zamanda tren içinde maske ve sosyal mesafe gibi bir çok kurallara dikkat edilmesine özen göstereceği bildirildi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ