Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Susuzluğa Karşı, İklim Krizine Söyleyecek Sözümüz Var!

Susuzluğa Karşı, İklim Krizine Söyleyecek Sözümüz Var!
Reklam

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş İzmir Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen 11 İl Belediye Başkanı ve CHP’li ilçe Belediye Başkanlarının katılım sağladığı “Kentlerde Sürdürülebilir Su Politikaları Zirvesine” katılım sağladı.

“SUSUZLUĞA KARŞI İKLİM KRİZİNE SÖYLECEK SÖZÜMÜZ VAR”

Susuzluğa karşı, iklim krizine karşı söyleyecek sözü olduğunu dile getiren ve yapılan buluşmayı değerlendiren Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş “11 Büyükşehir Belediye Başkanımız, 11 il Belediye Başkanımız ve yurdun dört bir yanından Belediye Başkanlarımız İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’in ev sahipliğinde Kentlerde Sürdürülebilir Su Politikaları Zirvesi’nde bir araya gelerek, Başka bir su yönetimi mümkün. Bugün suyumuz var ama bu gidişle yarın yok. Hepimize ait olan su kaynaklarını en iyi şekilde korumak, akıl ve bilimle değerlendirmek adına belirlenen manifesto yolumuza ışık tutacak. Geleceğin suyu için hep beraber çalışacağız.” dedi.

ERİŞ, İZMİR’DEKİ ZİRVEDE İMAMOĞLU ve YAVAŞ İLE BİR ARAYA GELDİ.

İzmir Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleşen Sürdürülebilir Su Politikaları Zirvesinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer gibi büyükşehir ve çeşitli ilçe belediye başkanlarıyla bir araya gelen Başkan Eriş İzmir’deki gerçekleşen etkinliğin son derece verimli ve akıcı bir program olarak geçtiğini sözlerine ekledi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ