Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Taş Devri Cafe Törenle Hizmete Açıldı

Reklam

Ödemiş’te  yeni ve nezih bir mekan olan Taş Devri Cafe ve Restaurant  ile Organizasyon Hürriyet Meydanı Telekom yanı Arasta içinde törenle hizmete açıldı.

YENİ  VE FARKLI BİR MEKAN OLAN TAŞ DEVRİ CAFE, RESTAURANT ORGANİZASYONUN AÇILIŞINI ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ÖZAY KAPTAN GERÇEKLEŞTİRDİ.

Ödemiş Belediye Başkan yardımcısı Özay Kaptan tarafından açılışı gerçekleşen işyerinin işletmeciliği İsmail Kurtmen ve Harun Güyüm ortaklığında yapılacak olan Taş Devri isimli yeni işyerinin açılışında kurdele kesimi öncesi konuşan Ödemiş Belediye Başkan yardımcısı Özay Kaptan “Açılışını yaptığım bu yeni işyeri olan aynı zamanda çok güzel bir ismi olan Taş Devri Cafe,restaurant ve Organizasyon’un öncelikle ilçemize  ve işyeri sahiplerine hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. İşyeri  her yönüyle gerek  mimari açıdan ve gerekse temiz ve hijyenik yönüyle  her bakımdan güzel dizayn edilmiş. Bu anlamda  bu yeni açılan işyerinin  İlçemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah bu pandemi sürecini de  Ödemişliler olarak atlatacağız. Bu işyerinin   Ödemiş’e ve  bölgeye en  iyi hizmeti vereceğine şimdiden inanıyorum.” dedi.

Taş Devri İşyerinin Sahipleri İsmail Kurtmen ve Harun Güyüm “Ödemiş’e Taş Devri Cafe ve Restaurant olarak tecrübeli personelimizle ve farklı bir hizmet anlayışı ile en iyi hizmet kalitesini sunacağız.” Dediler.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ