Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Galatasaraylılar Derneğinde Mevcut Yönetim Güven Tazeledi

Reklam

Ödemiş  Galatasaraylılar Derneğinde Başkan Hasan Nokta ve yönetimi yapılan kongre ile güven tazeledi.

“ÖDEMİŞ GALATASARAYILAR OLARAK TAKIMIMIZA GÖNÜL VERENLERİ DERNEĞİMİZ ÇATISI ALTINDA TOPLAYACAĞIZ.”

Ödemiş Galatasaraylılar Derneğinin Çamlık’taki kendi yerinde yapılan olağan kongre bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından  açış konuşmasını gerçekleştiren Ödemiş Galatasaraylılar derneğinin Başkanı Hasan Nokta “Birlik beraberlik içerisinde güzel bir kongre  havası yaşıyoruz. Derneğimize çok güzel bir yer kazandırdık. Bundan sonrası için Ödemişil Galatasaraylılara derneğimize, Galatasaray’ımıza derneğimize sahip çıkmaya davet ediyorum. Sadece yönetimin değil bütün Ödemişlileri Sarı Kırmızıya gönül vermiş bütün Galatasaraylıları üye olmaya davet ediyorum.” dedi.

“DERNEĞİMİZİN ÇAMLIKTAKİ YERİNE TAKIMIMIZA GÖNÜL VEREN TÜM TARAFTARLARIMIZI BEKLİYORUZ.”

“Ödemiş’in en güzel mevkisinde derneğimizi açtık. Burada ayrıca taraftarlarımızın maçlarını izlemeleri için gerekli çalışmayı yapmayı planlıyoruz. Bunun yanında Cim Bom’a sizler gibi bir çok taraftarlarımız var. Bizler bu değerli taraftarlarımızı  derneğimiz çatısı altında olmalarını istiyoruz.  Ve Ödemiş  Galatasaraylılar derneğinin  üye sayısını da, en üste çıkarmayı hedefliyoruz.” dedi.

BAŞKAN ERİŞ, ÖDEMİŞ GALATASARAYLILAR DERNEĞİNİN OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA KATILDI.

Ödemiş Galatasaraylılar Derneğinin Çamlık’taki kendi yerinde yapılan kongresine Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’te katılım sağlarken Başkan Mehmet Eriş “Türkiye’de Üç Büyüklerden olan ve aynı zamanda diğer takımların olduğu gibi bir taraftar kitlesi olan  Galatasaray takımına gönül veren bu takımın  İlçemizde de, Dernek çatısı altında bir araya gelerek takımlarını destekleyen Ödemiş Galatasaraylılar Derneğinin başkan, yönetim ve değerli üyelerini yapılan kongreden dolayı tebrik ediyorum.” dedi.

Ödemiş  Galatasaraylılar Derneğinin  yönetiminde uzun yıllardan beri görev alan yönetim kurulu üyesi Semih Çavuş “Ödemiş’te Galatasaray’a gönül verenler olarak ilçemizde güzel bir birliktelik oluşturduk. Buradaki amacımız bundan sonra  derneğimizin üye sayısını çoğaltmak ve  pandemi normalleşme süreci için de çeşitli etkinlerin yapılması konusunda Başkanımız Hasan Nokta ile birlikte  yönetim kurulu olarak çalışmalara ve sosyal aktivitelere imza atmak istiyoruz.” Dedi.

Ödemiş Galatasaraylılar Derneğinin  olağan kongresinde mevcut yönetim de başkan Hasan Nokta  ve yönetimi tek liste halinde güven tazelediler.

Yapılan  kongre sonunda  Ödemiş Galatasaraylılar Derneğinin  yönetiminde Hasan Nokta, Semih Çavuş, Ahmet Örs, Tayfun Tekeli, Çağrı Palamut, görev alması onaylanırken, denetim kurulu asil Sami Onbaşıoğlu, Ramazan Keskindağ ve Ahmet  Soylar’dan oluştu.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ