Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

TÜGVA Ödemiş Toplantısı Gerçekleşti

TÜGVA Ödemiş Toplantısı Gerçekleşti
Reklam

TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI İZMİR İL TEMSİLCİSİ MESUT ÖNDEŞ ÖDEMİŞ’İ ZİYARET ETTİ.

Ziyaret kapsamında Ödemiş Öğretmenevi’nde, yapılan toplantıya Ak Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Mehmet Koca, Ak Parti İlçe Başkanı Muhammed Şen, Milli Eğitim Müdürü Bahattin gengörü, ilçe gençlik spor müdürü Cafer Cebeci, Ödemiş Devlet Hastanesi Sağlık Hizmetleri müdürü Vakkas Kara, okul müdürleri, Eğitim-Bir-Sen başkanı Mahmut Altay ve TÜGVA yönetimi hazır bulundu.

Ödemiş’te gerçekleşen istişare toplantısında geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin yarınları hazırlanması noktasındaki yapılacak olan projeler görüşüldü. TÜGVA Ödemiş ilçe temsilcisi Mustafa Köksoy yapmış olduğu açıklamada “Ödemiş’te gerçekleştirmiş olduğumuz istişare toplantımız Ödemiş için hayırlara vesile olmasını diliyorum kurum müdürlerimizin bir arada olması tek vücut halinde yürümemiz bizleri memnun ediyor. TÜGVA adıyla, gençliğe yapılacak olan her türlü etkinlik ve hizmette TÜGVA olarak Elimizden geleni yapmaya hazırız Pandemi süreci azaldıkça inşallah genç kardeşlerimize ulaşma imkanımız daha da artacak genç kardeşlerimize başarılar diliyorum.” Dedi.

Yapılan değerlendirme buluşmasında TÜGVA Ödemiş’in yaptığı faaliyetleri ve durum değerlendirmesi yapıldı. Talep ve isteklerin  ve yapılacak olan  projeler konusunda karşılıklı fikir alışverişi gerçekleştirildi.

Haber: Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ