Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Büyükşehir, Vatandaşla Buluşarak Çözüm ve Önerileri Dinliyor

Büyükşehir, Vatandaşla Buluşarak Çözüm ve Önerileri Dinliyor
Reklam

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kiraz İlçesinin farklı mahallelerinde, eş zamanlı olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Mahalleleri ziyaret ederek vatandaşları talep ve önerilerini dinleyen İzmir Büyükşehir Belediyesi  Kiraz Yerel Hizmetler Koordinatörü Ümit Kazak yaptıkları çalışmaları değerlendirdi.

Kazak “Yukarı Karaburç mahallemizdeki vatandaşlarımıza, İzmir Büyükşehir Belediyesinin yaptığı çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yaptık.Taleplerinialdık.İzmir Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alandın da olan tüm talepleri program dahilinde çözüme kavuşturacağız. Karaburç’ta su ve yol sorununu bitireceğiz.

Karaburç orta okulu tuvaletlerin  yapımı devam ediyor. Yeşildere mahallesinde muhtarımızın taleplerini yerinde gördük ve çözümü için programa alındı. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bahçe düzenlemesi yapılan Kiraz orta okulunun  bütün iç kapıları söküldü ve okulumuza yakışır harika 1. sınıf kapıların montajına İzmir Büyükşehir Belediyesi Fen işleri ekiplerimiz tarafından başlandı.

İZSU alt yapı ve sondaj kuyu açma çalışmaları aralıksız devam ediyor. Mezarlıklarımızın bakımları program dahilinde sırayla yapılıyor. Mezbahanemizde kesimler tertemiz hijyenik bir şekilde yapılmakta. İtfaiye ekiplerimiz 7/24 hazır ve güven veriyor. Altınoluk Mahallesinde, Çeşme etrafına düzenleme çalışması ve fayans döşeme çalışması,Çayağzı Mahallesindeki  Çelebiler Mevkisi yol tamiratı çalışması, Taşlıyatak Mah. İş makinesi ile yol tesviyesi, Sarısu Mahallesindeki Sathi zemin Hazırlığı çalışması, Umurlu Mahallesinde Bağlantı yolu Asfalt Yama çalışması, İlçemizde düzenli olarak dezenfekte çalışması yapılmaktadır. İzmir Büyükşehir Belediyesi ilçemizde harika işler yapıyor. Başta Belediye Başkanımız Tunç Soyer olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ