Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Büyükşehir’in Kiraz’da Çalışmaları Devam Ediyor

Büyükşehir’in Kiraz’da Çalışmaları Devam Ediyor
Reklam

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kiraz Yerel Hizmetler Koordinatörü Ümit Kazak Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarının devam ettiğini dile getirdi.

“İLÇEMİZDE VE MAHALLELERİNDE HİZMET ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR.”

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kiraz Yerel Hizmetler Koordinatörü Ümit Kazak yapılan çalışmaları değerlendirerek “İzmir Büyükşehir Belediyesi tüm birimleri ile ilçemizin ne ihtiyacı varsa ,program dahilinde yerine getiriyoruz.Tunç Başkan’ın önderliğinde Daha iyi bir Yaşam için var gücümüzle  çalışıyoruz.

Ayrıca Engelsiz Bir Yaşam Mümkün kılabilmek için motorlu hasta yatakları ve tekerlekli sandalyemizi teslim ettik. İzmir Büyükşehir Belediyesi süt kuzusu projesi kapsamında, ilçemizdeki  Kooperatiflerden sütleri alarak, hem ilçemizdeki üreticilere destek oluyor hem başvuru yapan 1-5 yaş çocuklara ücretsiz süt desteğinde bulunuyor. Kaleköy Mahallesinde, Sathi zemin hazırlığı ,Solaklar Mahallesinde, Karayavrular Sathi zemin hazırlığı Altınoluk Mahallesinde Çeşme etrafına düzenleme çalışması ve fayans döşeme çalışması Mersinlidere Mahallesinde, Menfez ve Büz döşeme çalışması ve  Stabilize malzeme ile yol tesviyesi çalışması, Çayağzı Mahallesi Çelebiler Mevkisi yol tamiratı çalışması, Taşlıyatak Mahallesinde, Demiri ayaklar sokak menfez ve büz döşeme çalışması, Taşlıyatak Mahallesinde  İş makinesi ile yol tesviyesi, Kibar Mahallesinde Bağlantı yolunda Asfalt Yama, Umurlu Mahallesinde Bağlantı yolu Asfalt Yama çalışmaları yapılmaktadır.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ