Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Bayraktar, Ziraat Oda Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Bayraktar, Ziraat Oda Başkanlarıyla Bir Araya Geldi
Reklam

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) adına üreticiden patates ve soğan alımı yapan Ziraat Odası Başkanları ile toplantı yaptı.

Toplantıda, patates ve soğan alım süreci, bu süreçte piyasada oluşan gelişmeler, çiftçilerin bu süreçle ilgili düşünceleri değerlendirdi. TZOB Genel Başkanı Bayraktar, Oda Başkanlarına patates ve soğan üreticileriyle ilgili gösterdikleri gayret ve çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıya; Nevşehir, Ödemiş, Afyonkarahisar, Sandıklı, Şuhut, Gümüşhacıköy, Merzifon, Suluova, Polatlı, Çorum, Seyitgazi, Aydıncık ve Sorgun Ziraat Odası Başkanları katıldı.

Türkiye genelinde hükümetin başlattığı  Patates ve soğan alımlarına destek olduklarını ifade eden  Ödemiş Ziraat Odası Başkanı Ahmet Kocaağa  Türkiye  Ziraat Odaları Genel Başkanı  Şemsi Bayraktar ile Zoom üzerinden  Türkiye genelindeki patates alımı yapılan Ziraat Odaları Başkanları olarak bu toplantıya katıldıklarını dile getirdi.

Kocaağa  “Patates ve soğan alımları üzerine hemen bu çalışmada görev alacak arkadaşlarımızı oluşturmuştuk. Kısa sürede  üreticimizin ürettiği patatesleri alınması ve gönderilmesini sağladık” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ