Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Çavuş, Kısıtlamanın Detaylarını Değerlendirdi

Çavuş, Kısıtlamanın Detaylarını Değerlendirdi
Reklam

Ödemiş Gıda  Maddeleri Odası Başkanı Hülya Çavuş  Hükümetin açıkladığı 17 günlük  kısıtlama ile ilgili alınan kararlar sonrası açıklamalarda bulundu.

Başkan Çavuş “Tam kapanma kararının ardından, odamıza kayıtlı olan fırın ve unlu  mamulleri yapan sadece  ekmek satan bayileri açık olacaktır. Sokak aralarında seyyar olarak ekmek satışı olmayacaktır. Yeme içme yerleri Lokanta Cafeterya gibi yerler paket servisi olarak  bu şekilde çalışmaları sürdürecek olup, Ramazan ayının son gününe kadar paket servis hizmeti saat 01.00 a kadar verebilecektir.

Market, Manav, Bakkal ve Kuruyemişçiler 10.00 ile 17.00 saatleri arasında hizmet vereceklerdir.  Bizler Ödemiş  Gıda Odası olarak üyelerimizin her türlü sorunlarında  yanlarında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

“HEP BİRLİKTE İNŞALLAH BU ZORLU SÜRECİ ATLATACAĞIZ”

Ödemiş Gıda Maddeleriyle Uğraşanlar Odası Başkanı Hülya  Çavuş  yaşanan  Pandemi sürecinin en çok esnafları etkilediğini dile getirerek “Bu zorlu süreç maalesef en çok esnaflarımızı konum olarak etkiledi. Devletimizin de bu zorlu süreç içinde esnaflar için bir destek sağlaması gerektiğine inanıyoruz.” Dedi.

Haber :  Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ