Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Öztürk, Başkan Adaylığını Açıkladı

Öztürk, Başkan Adaylığını Açıkladı
Reklam

İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğinin  25 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçimli genel kurul için geri sayım başlarken Birliğin mevcut Başkanı Ahmet Kocaağa’nın bir kez daha adaylığını açıklamasının ardından Emekli Öğretmen Tuncer Öztürk yaptığı basın toplantısıyla başkan adayı olarak açıklamalarda bulundu.

Başkan  adayı Öztürk yaptığı açıklamada “Biz bu kahraman üreticilerimizin 1995 yılında kurduğu İzmir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’ne sahip çıkmaya gücüne güç katmaya geliyoruz. Kuruluşundan bugüne kadar emeği geçen Mehmet Çelikkaleli, Aycan Dirim, Raif Albaşoğlu, Gündüz Okan ve Adnan Erkin’i rahmetle anıyorum.

İzmir hayvancılıkta en gelişmiş ildir. İzmir üreticisi sorunlarını tek başına çözmekten yorulmuştur. Üretici haricinde bu sektörden herkes para kazanmaktadır. İzmirli çiftçilerimize yalnız değilsiniz demek için aday olduk. Bu seçim üreticimizin geleceğini aydınlatacak önemli bir adımdır. Sağda solda sızlanmak yerine çözümün parçası olmak, düşüncelerimizi açık yüreklilikle paylaşmak için herkesi seçime katılmaya davet ediyorum.

İzmirli üreticimizi çok daha ilerilere taşımak istiyorsak, ortak akılla şekillendirdiğimiz yönetim kurulunu yine ortak bir çabayla seçerek görev başına getirmemiz gerekiyor. Sizlere güvenimiz ve inancımız tam. İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği yönetimine aday olarak İzmir Hayvancılığını geliştirecek, İzmir üreticisini güçlendirecek tüm çalışmaları yapmak için çalışacağız. Bu göreve hazırız.” Dedi.

Başkan adayı Öztürk’ün aday yönetiminde, Can Demirbaş, Mustafa Gerçek, Cesur Erdoğan, Hüseyin Erkoç, Hüseyin Konya, Nermin Kızılöz gibi isimlerin Birliğin yapılacak olan seçimlere hazırlandıkları bildirildi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ