Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

CHP Selçuk İlçe Örgütünden Basın Açıklaması

CHP Selçuk İlçe Örgütünden Basın Açıklaması
Reklam

“KAMU HİZMETLERİ KİŞİSEL SİYASİ İHTİRASLARA MALZEME EDİLEMEZ “

CHP Selçuk İlçe Örgütünden yapılan basın açıklamasında “Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm kamu kurumları, yasalarımızla belirlenen alanlarda halkımıza hizmet etmekle yükümlüdür. Her kurum kendi alanında kamusal hizmetleri planlar ve hayata geçirir.

Selçuk’ta da başta Belediyemiz olmak üzere tüm kamu kurumlarımız bu çerçevede çalışmalar sürdürmektedir. Hizmeti üreten kamu kurumlarıdır, hizmetin muhatabı ise ayrım gözetmeksizin tüm halkımızdır.

Selçuk ve İzmir kamuoyu, uzun zamandır bu yasal ve meşru çerçevenin dışında bir siyasi ihtiras tarafından yanıltılmaya ve manipüle edilmeye çalışılıyor.

Kamusal hiçbir temsiliyeti ve kimliği olmayan ve AKP İlçe Başkanı olarak da tanınan Selim Girbiyanoğlu beyefendi, kişisel siyasi ihtirasları uğruna, Belediyemizin ve diğer kamu kurumlarımızın çalışmaları hakkında açıklamalarda ve yetkisiz eylemlerde bulunarak kamuoyunu yanıltmaya çalışmaktadır.

Yakın geçmişte Kızılay yardımlarını ve Orman Bakanlığı fidelerini kişisel siyasi ihtirasları için kullanan Selim Girbiyanoğlu, şimdi de DSİ’nin uzun dönemdir planladığı ve gerçekleştirileceği bilgisini Belediye Başkanımız Sayın Filiz CeritoğluSengel’e de aktardığı köprü projesini kişisel siyasi çıkarlarına alet etmeye kalkışmaktadır.

Selçuk halkının yasal ve meşru  iradesinin tecelli ettiği Belediye Meclisi’nin yolunu bilmeyenlerin kentimizde sürdürülen kamusal hizmetler hakkındaki bilgisizliğini doğal karşılamakla birlikte, siyasal ve kamusal edepten uzak kişisel siyasi hırslarla halkımızı yanıltılma çabalarını kınıyoruz.” denildi.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ