Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Anavatan Partisi Genişletilmiş İstişare Toplantısı Gerçekleşti

Reklam

Anavatan Partisi Genel Merkezi tarafından gerçekleştirilen partinin il ve ilçe başkanlarının bir arada olduğu Genişletilmiş İstişare toplantısı Anadolu hotels Downtown Otelde  gerçekleştirildi.

TOPLANTIYA ANAVATAN  PARTİSİ ÖDEMİŞ İLÇE BAŞKANI CANIDAR DA KATILIM SAĞLADI

Ankara’da Genel Merkez tarafından  gerçekleştirilen Genişletilmiş İstişare toplantısına Anavatan Partisi Türkiye genelindeki İl ve İlçe Başkanları da katılım sağladı.

Ankara’daki buluşmaya katılan ve yapılan etkinliği değerlendiren Anavatan Partisi Ödemiş İlçe Başkanı İbrahim Etem Canıdar “Önceki gün  Partimizin genel merkezi tarafından gerçekleşen Genişletilmiş İstişare buluşmasında Anavatan  Ödemiş İlçe Teşkilatını temsilen katılım sağlamış bulunmaktayım. Partimizin birlik ve beraberlik adına genel başkanımız İbrahim Çelebi bu buluşmada Türkiye adına çok önemli mesajlar vermiştir. Burada ayrıca partimizin  hiçbir başka bir partiyle ittifak halinde  olmadığını  kendi gücünün de yerinde olduğunu  bir kez daha mesajını vermiştir. Anavatan Partisinin  daha önceki yıllarını hatırladığımız da merhum Sayın eski Cumhurbaşkanımız Turgut Özal ve Merhum eski Başkanımız Mesut Yılmaz’ın ülkemize yaptığı hizmetlerle bizler bu partinin bir temsilcisi olarak her zaman büyük gurur duymaktayız. Ve  bizler de onların izinde olarak  temsil ettiğimiz  Ödemiş’te partimizin bayrağını en iyi şekilde dalgalandırmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Ankara’daki bu buluşmada  güzel bir kaynaşma ile genişletilmiş  istişare toplantımızı  verimli bir şekilde geçmiştir.” dedi.

 NORMALLEŞME SÜRECİ İLE BİRLİKTE ÇALIŞMALARIMIZA YÖN VERECEĞİZ.”

Anavatan  Ödemiş İlçe Başkanı Canıdar  normalleşme  süreciyle birlikte ilçe teşkilatı olarak çalışmalara yön vereceklerinin mesajını verirken “Geçtiğimiz hafta  yapılan partimizin istişare buluşmasının ardından  genel başkanımız Çelebi’nin  verdiği mesajla birlikte çalışmalarımıza yön vereceğiz. Bu kapsamda Ödemiş’in en yakın mahallesinden  en uzak mahallesine kadar vatandaşlarımızla  buluşma çalışmalarını gerçekleştireceğiz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ