Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

ÖKK Yürütme Kurulu Toplantısını Gerçekleştirdi

Reklam

Ödemiş Kent Konseyi (ÖKK) Başkanı Mehmet Taşlı yaptığı açıklamada “28 Haziranda seçimli genel kurul kararı alındı.İlçemiz için hayırlı olmasını diliyorum.2 yıllık zorlu bir dönemde elimizden geldiğince kentimize katkı yapmaya çalıştık.Tüm Yürütme Kurulu üyelerimiz, Meclislerimiz ve Çalışma Gruplarımız gönüllülük ve fedakarlık esasıyla hiçbir beklentileri olmadan canla başla çalışmalara katkı koydular.Hepsine minnettarım. İyi ki varlar.Kentimize hiçbir maddi beklentimiz olmadan katkı koymanın huzurunu onurunu yaşadık. Çalışma dönemimizde kimseyi kırmadan dışlamadan kentimizi kucaklamaya çalıştık.İzmir Kent konseyleri nezdinde de ilçemizi en güzel şekilde temsil ettik.İzmir Kent konseyleri seçiminde en yüksek oyu alarak ilçemiz için bir ilki başardık.

Aktif olmayan bir Kent konseyini tekrar canlandırıp toplum nezdinde bölgemiz ilimiz ve ülkemizin diğer kent konseyleri nezdinde saygın bir konuma getirdiğimizi düşünüyorum.

Bilmeden yanlışımız eksiğimiz olduysa affola.Bu dönemde çalışmalarımıza katkı koyan tüm kurumlara çok teşekkür ediyorum.Kentkonseyleri özerk yapıda olmalı.Birikimli liyakatli dürüst fedakar vizyonu geniş gönüllü üyelerden oluşmalı ve herkesi kucaklamaya çalışmalıdır.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ