Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

CHP İl Başkanı Yücel Ödemiş’te 

Reklam

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve yönetim kurulu üyeleri, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, İYİ Parti Ödemiş İlçe Başkanı Güven Kılıç ile birlikte Ödemiş değerlendirmesi için bir araya  geldiler.

Yapılan buluşmanın verimli geçtiğini dile getiren CHP Ödemiş İlçe Örgütü Başkanı Hamdi Halis “İl Başkanımız sayın Deniz Yücel  ve yönetim kurulu üyeleri ,İyi Parti ilçe başkanı Güven Kılıç , Belediye Başkanımız Mehmet Eriş ve millet ittifakının meclis üyeleri ile birlikte bugünü değerlendirip, geleceği planladık. Yolumuz açık olsun.”dedi

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş “İl Başkanımız Deniz Yücel’in başkanlığında; İl Başkan Yardımcılarımız, CHP ve İyi Parti İlçe Başkanları Millet İttifakı Meclis Üyelerimizle bir araya geldik.Ödemiş’te hep birlikte güzel işler yapmaya, bu güzel topraklara hizmet etmeye devam ediyoruz.”dedi.

Ödemiş’teki buluşmada   ilçeye yapılan çalışmalarla ilgili olarak çeşitli istişarelerde bulunuldu. CHP İzmir İl Başkanı   Deniz  Yücel tüm katılanlarla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ