Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Telafide Bende Varım Programı Gerçekleştirildi

Reklam

Ödemiş İlçe Milli Eğitim nezdinde Telafide Bende Varım Programı ve Yılsonu İşlemleri hakkında Eğitim Kurumu Müdürleri Kurulu toplantısı yapıldı.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, Şube Müdürleri Hasan Çorak ve Muhammed Karadaş’ın katıldığı toplantıda ilçemiz resmi ve özel okul/kurum müdürleriyle Şehit Yasin Naci Ağaroğlu İmam Hatip Ortaokulu toplantı salonunda bir araya gelindi.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılının genel değerlendirmesini okul müdürleri ile paylaştı.

Eğitim Öğretim Hizmetlerinden sorumlu Şube Müdürü Hasan Çorak  Ulusal Destekleme Programının yaz bölümü olan 5 Temmuz-31 Ağustos arası sürecek Telafide Ben de Varım Programı’nın tanıtımı, takvimi, başvuru süreci gibi temel konularda tanıtım sunumunu gerçekleştirdi.

Bu yıl okullarımızda başlayacak olan Telafide Ben de Varım Programı; okulöncesi, ilkokul, ortaokul, lise, özel eğitim kademelerinin yanı sıra öğretmen ve velilere yönelik akademik, sosyal-duygusal ve fiziksel alanlardan oluşacağı bildirildi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ