Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Babacan’a, Kiraz’da Davullu Zurnalı Karşılama

Reklam

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Uşak İli ziyaretinin ardından Program kapsamında Kiraz İlçe Teşkilatını hizmete açtı. Genel Başkan Babacan Kiraz İlçesinde Deva Partisi Kiraz İlçe Başkanı Hakkı Sab ve Partililer tarafından çiçeklerle ve davullu zurnalı törenle karşılandı.

“İZMİR PROGRAMI KAPSAMINDA YOĞUN ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR.”

Deva Partisi Genel Başkanı  Ali Babacan partisinin  Kiraz İlçe Teşkilatı açılışında konuşma gerçekleştirdi. Babacan ”Yaklaşık dört hafta önce İzmir’deydik. İzmir binamızın açılış törenini gerçekleştirdik. İzmir’de farlı yerlerde dolaştık vatandaşlarımızla, esnaflarımızla görüştük. Bugün yine İzmir il sınırları içerisindeyiz. Bu sefer Kiraz ilçe binamızın açılışını gerçekleştireceğiz. Arkasından Ödemiş’e geçip ilk ilçe kongresini yapacağız. Burada yapacağımız kongre İzmir’deki ilk kongre olacak. Böylece İzmir’de son dört haftadır hep ilkleri yapıyoruz. Bundan sonra daha sık İzmir’de olacağız. Burada ilçe ilçe, mahalle mahalle gezeceğiz hep birlikte, bir yandan vatandaşlarımızı dinleyeceğiz onların sorunlarını, isteklerini iyi anlamaya çalışacağız. Bir yandan da çözümlerimizi plan ve programlarımızı vatandaşlarımızla paylaşacağız. Bundan iki hafta önce Adana’da tarım ve eylem planı açıkladık. İlk defa bir siyasi parti seçimlerden çok daha önce, seçimlerden sonra kurulacak hükümetin 90günü,160 gününü eylem planlarını açıklamaya başladı. Bu siyasi tarihinde bir ilk, biz sadece sorunları çözeriz demiyoruz. Nasıl çözeceğimizi madde madde sıralıyor hepsinin bütçesini hesaplarını yapıyoruz ve ne kadar zamanda yapacağımızı söylüyoruz. Tarım eylem planımız ilk bunun arkasından birçok eylem planlarımız açıklayacağız. Hayatın her safhasında, vatandaşların her türlü sorununa çözüm üreten kapsamlı çalışmalar yapacağız. Tutarlılığı olan, gerçekçi, ayakları yere basan ve hesabı kitabı yapılmış adımlar. Biz hiçbir zaman boş atıp tutmayız, hiçbir zaman hayaller peşinden koşmadık, gerçekçi planlar, programlar yaptık ve uyguladık. Biz tüm ekibimizle beraber daha önce siyaset yapmış yâda siyasete ilk defa Deva Partisi çatısı altında başlayan tüm ekibimizle Türkiye’nin dört bir tarafına dolaşıyoruz. Bizim teşkilatlarımızla yaptığımız bu saha çalışmaları çok çok önemli ve kıymetli vatandaşımıza dokunmadan, vatandaşın bire bir sorununu dinlemeden, vatandaşın derdiyle dertlenmeden siyaset yapılmaz. Bizde tam olarak onu yapıyoruz. Güçlü bir şekilde geliyoruz.  Gençlerimize güvenelim onlara iş sahaları açalım istikrarı oluşturalım ve yatırımlar yapalım. Çiftçimiz, hayvancılıkla uğraşan vatandaşımız elin 10 hayvanı varsa bunu 20 yapmak için uğraşsın, şuanda maalesef ekonomi çok kötü maliyetler almış başını gidiyor. Gübreydi, ilaçtı, yemdi her şey çok yüksek. Çiftçimiz zor durumda, hayvancılıkla uğraşan üreticilerimiz çok zor durumda bunu biliyoruz. Pek çok maliyet döviz kuruna bağlı, döviz kurunun kontrollerini ellerinden kaçırdılar. Şu anki hükümetin Türkiye’nin gerçeklerinden kopmuş bir durumu var ne yazık ki, planlı programlı bir şeklide çalışıldığında her şey çözülecektir. Biz tüm teşkilatlarımızla hazırız.“ dedi.

Kiraz’da ilk olarak  Karaburç yakınlarında yoğun coşku ile karşılanan  Deva Partisi Genel Başkanı  Ali Babacan Kiraz’da esnaf ve vatandaşlarla bol bol sohbetler gerçekleştirdi. Kiraz’ın Çarşamba günü kurulan pazarına giren Genel Başkan  Babacan  ayrıca burada pazarcılarla ayak üstü sohbetler gerçekleştirmeyi ihmal etmedi.  Deva Partisi Genel Başkanı Babacan’a Deva Partisi İzmir İl Başkanı  Seda Kaya Ösen, Deva Partisi Kiraz İlçe Başkanı  Hakkı Sab   ziyaretlerinde eşlik etti. Genel Başkan Babacan ayrıca  Kiraz’a bağlı Karaburç Mahallesinde vatandaşlarla buluşma toplantısı gerçekleştirdi.

Kiraz Deva partisi İlçe Başkanı Hakkı Sab “Deva partisi genel başkanımız Ali Babacan’ın katılımlarıyla ilçe teşkilat binamızın açılış coşkusunu yaşadık. Kirazlı Devalılar olarak bundan sonra çalışma zamanıdır. Parti teşkilatı olarak tüm Devaya gönül verenleri partimize bekliyoruz.” Dedi.

Haber: Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ