Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Taşlı, Güven Tazeledi

Reklam

ÖKK SEÇİMLİ GENEL KURULDA 3. TURDA BAŞKANLIK SEÇİMİNİ BAŞKAN MEHMET TAŞLI KAZANDI

Ödemiş Kent Konseyinin  seçimli genel kurul  toplantısında  mevcut başkan Mehmet Taşlı ve Mustafa Turan aday olarak Kent Konseyinin seçimlerine katıldılar.

Yapılan seçimli kongrenin 3. Turunda 85 oy alan Mehmet Taşlı başkanlık seçimini kazanırken 3. Tur sonunda Mustafa Turan 59 oy aldı.

Kongrede açılış ve yoklama, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı, Divan kurulu seçimi, Tasnif kurulu  seçimi, kent  konseyi yürütme kurulu seçimi, Kent konseyi  adayların konuşmaları kongre gündeminde yer aldı.

Divan kurulu başkanlığına önerilen  Divan başkanı Ufuk Aykol, Ümran Ateş, Ayşegül Ziyan olarak oy birliği ile görev yapmaları karar alındı.

ÖDEMİŞ KENT KONSEYİNİN SEÇİMLİ KONGRESİNDE İLK OLARAK ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ERİŞ KONUŞMA YAPTI.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet  Eriş  Kent Konseyinin toplantısında konuşma yaparken “Ben öncelikle bu seçimde aday olma sorumluluğunu ve cesaretini gösteren her iki arkadaşın listesinde var olan yürütme kurulu arkadaşların adaylıklarını kutluyorum. Her iki başkan adayımızı da demokratik bir olgunluk gösterdikleri için teşekkür ediyorum. Tabi bu seçimin arkasından bir arkadaşımız ve bir yürütme kurulu kazanacak şimdiden hayırlı olsun diyorum. Kent Konseyleri bir şehrin beyni, aklıdır, düşüncesidir. Ortak aklı sözde bırakmadan davranışa dönüştürmek gerekir. Ortak alınan kararlar uygulamaya ve hayata geçirilmelidir. Burası bir siyasi çekişme arenası falan değildir. Aksine belki o duyguları törpülenerek rkipçalışmaı ruhunu bunu geliştire bilme becerisidir. İlk kez 2000 yılında depremin hemen sonrasında Ödemiş’te Kent Konseyi temeli sayılabilecek resmi dünya çapında bir toplantı yapılmıştır.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ