Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Altay’ın Odası Çiçek Bahçesine Döndü

Reklam

Ödemiş’in başarılı eğitimci müdürlerinden Mahmut Altay Ödemiş Anaokulundaki görevinden Ödemiş Öğretmenevi Müdürü olarak resmi anlamda görevine başladı.

ALTAY, 16 YILLIK MESLEKİ HAYATINDA BİR ÇOK  PROJELERE İMZA ATTI.

Eğitimcilik hayatında 16. Yılını dolduran ve Ödemiş Anaokulunda 9 yıllık süreci, tamamlayan Müdür Altay yeni görev yerinde yeni projelere yeni farkındalıklara imza atmaya hazırlanıyor.

Ödemiş Öğretmenevi Müdürü Altay’ı yeni görev yerinde, ziyaret eden Ödemiş Hürriyet Mahallesi Muhtarı Recep Yeşiltaş “Mahallemizin  eğitim kurumlarında 9 yıl  müdürlük görevini başarıyla yerine getiren  ve Okulun adını hep başarılı projelerle ulusal ve yerel basın da tanıtmayı da başaran  ve Ödemiş Öğretmenevi Müdürü olan Mahmut  Müdürümüze  yeni görev yerinde başarılarının devamını temenni ediyorum.  İnanıyorum ki burada da,  yaptığı girişimcilik ruhuyla güzel çalışmalara imza atmaya devam edecektir.” dedi.

Ödemiş Öğretmenevi Müdürü olarak göreve başlayan Müdür Mahmut Altay “Yeni görev yerimde çiçekleriyle odamı süsleyen ve  tebriklerini sunan herkese  ayrı ayrı  teşekkür ediyorum.“ mesajını verdi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ