Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi
Eriş’ten Coğrafi İşaret Tescilli Ödemiş Köftesi Açıklaması
Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat ERİŞ”in Coğrafi İşaret Tescili alınan Ödemiş Köftesi için yaptığı açıklama; ‘’Turizm denildiğinde aklımıza ilk gelen deniz kum ve güneşli daha sonra tarih Sağlık Kültür ve inanç turizmi de ülkemizde gelişte özellikle son yıllarda ise en fazla gastronomi turizmi önem kazandı hepimiz seyahat planları içerisinde gittiğimiz yerlerin meşhur yiyecekleri tatmayı önemsiyoruz Bu yüzden Ödemiş Ticaret Odası olarak da hem turizm’e Katkı sağlamak için hem de yerel değerlerimize sahip çıkmak için coğrafi işaret tescil yerine önem veriyoruz Bozdağ kestane şekeri Ödemiş tek işte zeytinyağı yarından sonra Ödemiş köftesinin de coğrafi işaret tescil sürecini tamamladık Bu ürünlerin tanıtımı ile ilgili Özellikle bazı projelerimiz var Ancak bilinmesini istiyoruz ki coğrafi işaret alındıktan sonra bu ürünlerin tanıtılması için yeni bir çalışmaya gidilmesi gerekiyor.

Kıran, Yeni Dönemde Kooperatife Yeni Bina Kazandırıyor

Kıran, Yeni Dönemde Kooperatife Yeni Bina Kazandırıyor
Reklam

Beydağ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi Kooperatifinin olağan kongresi Beydağ Belediyesi  Düğün salonunda, gerçekleştirmesinin ardından tek liste halinde bir kez daha başkan olan Osman Kıran ilk projesi  Kooperatife  yeni bir hizmet binası kazandırmak oldu.

“KOOPERATİFİMİZ İÇİN YENİ HİZMET BİNASINI KAZANDIRIYORUZ.”

Beydağ  Esnaf ve Sanatkarlar  Kredi Kooperatifi Başkanı Osman Kıran “Hepinizin bildiği gibi sizler adına güzel bir hizmet binası yapıyoruz. Beydağ’mıza yakışır, esnafımızla yakışır bir şekilde  yaptırdığımız binamızın alt katı işyerleri, 2. Katı hizmet katı,  3. Katı işyeri olarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır.  Yeni binamızı muhtemel olarak 2 ay için de hizmete geçirmeyi düşünüyoruz.Başta bu binanın yapılması için bizlere büyük destek veren güç veren  her türlü sıkıntımızda  yedi gün 24 saat yanımızda olan ulu bir çınar gibi sırtımızı yasladığımız varlığı ile bizlere umut veren, güven veren  esnaf teşkilatımızı en güzel şekilde temsil  eden hizmet veren babamız Genel Başkanımız Birlik Başkanımız  Sayın Selahattin  Hünü’yü yakın bir zamanda kaybetmenin büyük bir üzüntüsünü yaşamaktayız. Beydağ’da Kooperatifimize yakışır bir hizmet binasının açılışını yapmayı planlıyoruz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ