Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Yeni İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Yusuf Döner Oldu

Reklam

Ödemiş’ten Milletvekili Çıkmalı!

Ak parti İlçe Başkanı Muhammet Şen ve Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Mutahhar Ateş bir araya gelirken siyasi parti ilçe başkanları Ödemiş İlçesinden artık bir Milletvekilinin çıkması gerektiğini yönünde ortak bir görüşte hemfikir oldular.

“ÖDEMİŞ’TEN MİLLETVEKİLİ OLMASI KÜÇÜK  MENDERES ADINA BÜYÜK KATKI OLUR”  Ak parti Ödemiş İlçe Başkanı  Muhammet Şen geçmiş yıllarda Ödemiş’ten çıkan merhum Fuat Kılcı, merhum Mehmet Özkan, Neccar Türkcan gibi bazı milletvekillerinin bu ilçeden çıktığını ancak son yıllarda  Ödemiş’in içinden milletvekili çıkmadığını dile getirirken “Bizler  Ödemişimize ne gibi katkıda bulunabiliriz? Ödemiş’e ne gibi Projeler kazandırabiliriz? Her zaman bunun hesapları içindeyiz. Ancak milletvekili konusunda Ödemiş’ten son yıllarda Milletvekili maalesef çıkmıyor. Ama bu konuda  önümüzdeki seçim sürecinde Ödemiş’ten bir milletvekili çıkmasını temenni ediyoruz.” dedi.

“ÖDEMİŞ’İ MECLİS’TE TEMSİL EDECEK OLAN BİR MİLLETVEKİLİ OLMALIDIR”

Ödemiş’i TBMM’de temsil edecek bir Milletvekiline ihtiyacı olduğunu dile getiren Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Mutahhar Ateş “Geçmiş yıllarda Ödemişimizden çıkan  Merhum eski Milletvekili Fuat Kılcı, Merhum Mehmet Özkan, Mehmet Özcan, Neccar Türkcan gibi isimlerin Ödemiş’i Ankara Mecliste temsil etmişlerdir. Ancak son yılarda İzmir’den Milletvekili çıkmaktadır. Bu konuda A partisinden veya B partisinden olsun Ödemiş’in kendi milletvekilinin Ankara’da Ödemiş’i temsil etmesi gerektiğine inanıyoruz. Bugün bizlerin ziyaretine gelen değerli Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı Şen ile de, bu konuda hem fikir olduk.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

Kiraz İlçesinde İlçe Jandarma Komutanı Ali Kaykas’ın tayininin çıkmasının ardından Kiraz İlçe Jandarma Komutanlığı görevine Jandarma Üsteğmen Yusuf Murat Döner geldi.

YENİ İLÇE JANDARMA KOMUTANI KAYMAKAM TİTİZ İLE BİR ARAYA GELDİ

Kiraz İlçesinde  Jandarma Bölük Komutanı olan Üsteğmen Yusuf Murat Döner  ilk olarak Kiraz İlçe Kaymakamı Onur Titiz’i makamında  ziyaret etti. Jandarma Üsteğmen Döner’e Kiraz İlçe Kaymakamı Onur Titiz  görevinde başarı dileğinde bulundu.

Üsteğmen  Döner’e ziyaretinde ayrıca Jandarma Asb. Kd. Bçvş. Satılmış Gebedek eşlik etti.

Haber : Turgay Konuralp 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ