Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Şahverdi Aydemir, TÜFAD’a Baskan Adaylığını Açıkladı

Reklam

IFADD dernek başkanlığını sürdüren ve İzmirin sevilen antrenorlerindenŞahverdi Aydemir, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile TÜFAD İzmir Şube Başkanlığına aday olduğunu açıkladı..

Aday Aydemir “Bilindiği üzere 5 Ağustos tarihinde Şehir Futbol Adamlarını çok yakından ilgilendiren TÜFAD İzmir Şubesi kongresi gerçekleşecektir. Geçtiğimiz 1.5 yıllık süreç bize şunu çok net göstermiştir ki İzmir de bu anlamda irade değişim vaktine gelmiştir.Özelliklecovid 19 salgınında mevcut yönetimin İzmir de antrenörü ne kadar sahipsiz bıraktığı aşikardır. Bu süreç ten en çok etkilenen meslek dalı olan Antrenörlük u icra eden arkadaşlarımız sefalet ile mücadele ederken ne yazık ki şube yönetimi buna kifayetsiz kalmakla beraber çözüm noktasında duyarsız kalmışlardır. Fakat İzmir li Antrenörler birbirlerine ne kadar sağlam bağlar ile bağlı olduğunu bu zor zamanlar da kurmuş oldukları oluşumlar, yapmış oldukları yardımlar ve aracı oldukları destekler ile göstermiştir. Şimdi İzmir li antrenörün kendi  kendini yönetme sırasıdır. Şimdi sorumluluk alma sırasıdır. Şimdi elini taşın altına koyma sırasıdır. Bizler İzmir futbol kamuoyunda yapmış olduğumuz istişareler sonucunda bu görevi üstlenme kararı almış bulunmaktayız.

Ben Şahverdi Aydemir  olarak meslektaşlarımız ile beraber kuracağımız yeni yönetim ile TÜFAD İzmir Şube Başkanlığına adaylığımızı duyurmak isteriz. Şu çok net bilinmelidir ki bundan böyle gün Antrenörün günüdür.Hep beraber tüm zorlukları aşmak için sadece elimizi değil vücudumuzu taşın altına koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Takdir İzmir li Futbol Antrenörünündür.” mesajını verdi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ