Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Polis Ekipleri İntihar Girişimini Önledi

Reklam

Ödemiş’te önceki gün Üç Eylül Mahallesi 2. Bahçe Sokakta kaba inşaat halinde bulunan bir binanın en üst katına çıkan H.A adlı şahsın  çıkması üzerine bölgeye  Polis Ekipleri olmak üzere ayrıca İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Ekipleri ve 112 Sağlık Ekipleri sevk edildi.

POLİS EKİPLERİ İKNA SONUCUNDA GENCİ AŞAĞIYA İNDİRMEYİ BAŞARDI

Ödemiş’te binanın en üst katında şahsın tehlikeli bir şekilde durduğu gören mahalle sakinlerinin ihbarıyla bölgeye gelen  Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Ekipler binanın en üst katında 45 dakikalık bir ikna sonucunda binanın en üst katına çıkan genci aşağıya indirmeyi başardılar.  İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı Ekipler  gerekli önlemleri olay yerinde alırken İtfaiye ekipleri olası bir durum için şişme botu hazır hale getirdiler.

Olay yerinde toplanan bazı vatandaşlar da, yaşanan olaya tepkilerini gösterdiler. Vatandaşlar “Devletimizin polis ve sağlık ekipleri  ve Büyükşehir Belediyesinin İtfaiye ekipleri böyle sıcak bir havada bir kişinin olayı için buradalar. Bu kadar insan ve görevliler bir kişinin yaptığı bir yanlış hareket yüzünden burada bekliyorlar.”diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Elinde bir içki şişesi ile inşaat halinde binanın 5. Çatı katına çıkan şahıs için Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler yaklaşık 45 dakikalık  ikna neticesinde, aşağıya indiren Polis ekipleri şahsı daha sonra ifadesini almak üzere karakola götürdüler.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ