Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Tek Aracın Geçtiği Köprüde 3 Araç Birbirine Girdi

Reklam

Ödemiş’e bağlı Emirli Mahallesi köprüsünde daha önceki kazalarda olduğu gibi yeni bir kaza daha yaşandı.

ÜÇ ARACIN KARIŞTIĞI KAZA MADDİ HASARLI OLARAK SONUÇLANDI

Ödemiş’te tek aracın geçtiğini köprülerden olan Emirli Mahallesi köprüsünde meydana gelen trafik kazasında, 35-M-0013, 35-AF-0363  ve bir otomobil olmak üzere toplam 3 araç köprüden geçişleri sırasında çarpıştılar. Bu kez ölüm ve yaralının olmadığı kaza sadece maddi hasarlı kaza olarak atlatıldı.

“ÖNLEM ALINMADIĞI TAKDİRDE BU KAZALAR BURADA DEVAM EDECEK”

Köprünün bir an önce genişletilmesi gerektiğini vurgulayan Emirli Mahalle Muhtarı Ecevit Bulut yaptığı açıklamada “Burada daha önceki yıllarda, üzücü kazalar yaşandı. Bu kez 3 aracın karıştığı kaza ise sadece maddi hasarlı olarak ucuz atlatıldı. Burası için Muhtarlık olarak daha önceden de dilekçeler verdik. Ama bir türlü çözüm bulamıyoruz. Ölümlü bir kaza mı yaşanması lazım? Bu konuda  yetkililerden bir kez daha talep ediyorum. Bu köprünün bir an önce genişlemesi gerekiyor. Allah korusun ölümlü kazalar yaşanmasın!” dedi.

“DSİ VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE BURANIN TEHLİKELİ OLDUĞUNU YAZAN DİLEKÇEYİ VERDİM”

Konuyla ilgili olarak yetkili makamlara başvurduğu ifade eden  Emirli Mahalle Muhtarı Ecevit Bulut “Burası için daha önce ölümlü kaza olduktan sonra başvurarak köprünün dar olduğu  ve iki aracın gelişli ve gidişli olarak aynı anda geçemediğimi belirten dilekçeyi verdik. Muhtarlık olarak buranın bir an önce genişletilerek güvenli hale gelmesini bekliyoruz.”dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ