Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş’te Ortak Temizlik Operasyonu

Reklam

Ödemiş’te cadde ve sokaklar İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Ödemiş Belediyesi’nin ortaklaşa çalışmasıyla temizleniyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Ödemiş Belediyesi’nin işbirliğiyle kentte adım adım temizlik operasyonu düzenlendi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kadın temizlik işçilerinin katılımlarıyla düzenlenen çalışma erken saatlerde kentin farklı noktalarındaki cadde ve sokaklarda başladı. Ödemiş Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü koordinasyonunda gerçekleşen toplu süpürme çalışması ile sokaklar tertemiz oluyor.

MOLOZ TEMİZLİĞİ DE YAPILIYOR

Her iki belediyenin araçlarıyla yol temizliğinin yanı sıra ot moloz temizliği ve ot temizliği de yapılıyor.  14 Ağustos Cumartesi günü de devam edecek ortak temizlik operasyonuna toplam 62 personel katılırken çalışmalarda 4 kamyon, 2 kepçe, 2 traktör, 2 tanker, 2 fırçalı araç, 4 ot biçme tırpanı ve ekibi görev alıyor. Çalışmalar 15 farklı bölgede gerçekleştiriliyor.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “İzmir Büyükşehir Belediyemiz ile temizlik çalışmalarında da güç birliği içerisindeyiz. Bu güzel birlikteliğin ve uyumun bir yansıması olarak ortaklaşa toplu temizlik operasyonu düzenledik. İzmir Büyükşehir Belediyemizin ekipleriyle Belediyemizin Temizlik İşleri ekipleri omuz omuza cadde ve sokaklarımızı temizledi. Kadın temizlik işçilerimizin de emekleriyle sokaklarımız ve caddelerimiz tertemiz oldu. İki gün olarak planladığımız çalışmalar Cumartesi günü de yapılacak. Ortaklaşa çalışmalar bundan sonra da devam edecektir.

“TEMİZ TUTMAK HEPİMİZİN GÖREVİ”

Temizlemek elbette görevimiz ama temiz tutmak hepimizin görevi. Bu sıcak günlerde ekiplerimizin özveriyle sürdürdüğü çalışmalara en güzel destek ortak yaşam alanlarımızın temiz kalmasını sağlamaktır. Unutmayalım ki en güzel temizlik hiç kirletmemektir” dedi.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ