Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

“İncir Zamanı” Temalı Resim Çalıştayı Birgi’de Gerçekleştirilecek

Reklam

Ödemiş Kent Konseyi Kültür Sanat Meclisi tarafından planlanan Birgi Resim Çalıştayı 31.08.2021 Salı günü saat 09.00’da Birgi’de başlayacak ve gün boyu sürecektir. Birgi’nin çeşitli köşelerinin resmedilmesi amacıyla gerçekleştirecek çalışmanın teması “İncir Zamanı” olarak belirlendi.
Ödemiş Belediyesi himayesinde yapılması planlanan çalışmada ortaya konacak eserler Ödemiş Belediyesi’ne bağışlanacak olup, 14.09.2021’de yapılacak olan sergide satışa sunulacak ve elde edilecek gelir pandemide ekonomik açıdan zarar görmüş ailelere bebek maması, bebek bezi, kırtasiye malzemesi gibi ayni yardım için kullanılacaktır.
Çalıştaya katılmak isteyen kişilerin kişisel bilgilerini ve daha önceden yapmış oldukları en az on adet resmin dijital fotoğraflarını en geç 23 Ağustos saat 16.30’a kadar bilgi@odemiskentkonseyi.org veya neziheuzunkol1964@gmail.com adreslerine göndererek başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başvurular Kültür Sanat Meclisi Plastik Sanatlar Çalışma Grubu tarafından değerlendirilecektir.
Çalışmanın programı ve diğer detayları ise şu şekilde: Çalıştaya ulaşım için 31.08.2021 saat 08.30’da Ödemiş Belediyesi önünden araç kaldırılacak olup, saat 09.00’da Birgi Dervişağa Medresesi’nde çalıştay öncesi bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Sanatçılar için birer adet tuval ve şövale Ödemiş Belediyesi tarafından temin edilecek; boya, fırça vb. araç ve gereçleri katılımcılar yanlarında getirecektir. Çalışma akşam 20.30’da tamamlanacak, gün içinde tamamlanamayan eserler en geç 10 Eylül 2021 saat 16.30’a kadar Ödemiş Kent Konseyi Genel Sekreterliği’ne teslim edilecek.

Haber: Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ