Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Beydağ Yeni Kaymakamı Kadirlioğlu Oldu

Reklam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’nin dünkü sayısında yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 624 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Atamaların, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2’nci ve 3’üncü maddeleri gereğince yapıldığı belirtildi.

BEYDAĞ KAYMAKAMI ÇELEBİ ERZURUM İLİ OLUR İLÇESİNE ATANDI

Beydağ ilçesinde bir süreden beri görev yapan ve ilçedeki tüm kamu kurumlarda güzel bir diyalog içinde olan ilçenin sevilen kaymakamı Abdurrahman Çelebi, Erzurum Olur ilçesine atanırken Antalya Kaymakam adayı Fırat Kadirlioğlu Beydağ’a atandı.

KAYMAKAM FIRAT KADİRLİOĞLU KİMDİR ?

1995 yılında Kars merkeze bağlı Çorak Köyünde dünyaya gelen Kaymakam Fırat Kadiroğlu İlkokul, Ortaokul ve Lise tahsilini Kars’ta tamamladı. 2017 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. 2018 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan Kaymakamlık Sınavına girerek başarılı olup Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etmiştir. Antalya Kaymakam Adayı olarak göreve başlayan Kadiroğlu Diyarbakır Ergani ve Samsun Havza ilçelerinde Refiklik Stajını tamamladı.

İçişleri Bakanlığının 30/05/2019 tarihli onayı ile Çobanlar Kaymakam Vekili olarak görevlendirilmiş ve ilçedeki görevine 10.06.2019 tarihinde başlamıştır.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ