Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Seferoğlu Baklavaları Törenle Açıldı

Reklam

Ödemiş’te Zafer Mahallesi Ortaç Sokakta yapılan açılış töreniyle yeni bir  lezzet olan  Seferoğlu Baklavaları Ödemişlilerin hizmetine açıldı.

AÇILIŞI ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ERİŞ GERÇEKLEŞTİRDİ

Ödemiş’te Seferoğlu Baklavaları İlçenin Kültürpark karşısında açılırken yapılan açılış öncesi konuşma yapan Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş “İlçemize tatlıda yeni bir lezzet ve damak tadı olacak olan Seferoğlu Baklavalarının değerli sahibi ve personeline bu yeni açtığımız yerde hayırlı ve bol kazançlar diliyorum. İlçemiz böyle yeni açılan modern ve görkemli işyerleriyle daha da, gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. İnanıyorum ki, bu açılışını yaptığımız  Seferoğlu baklavaları buraya güzel bir hareketlilik kazandıracaktır.” Dedi.

Yapılan  konuşmanın ardından  Seferoğlu Baklavalarının açılış kurdelesi Başkan Eriş tarafından Hayırlı Olsun temennisiyle kesilerek hizmete açıldı.

Yapılan açılış törenine  Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’in yanı sıra, CHP Ödemiş İlçe Başkanı Hamdi Halis, İzmir Büyükşehir Belediyesi  Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Hikmet Güriş, Ödemiş Nüfus Müdürü Mehmet Şık ve İşyeri sahibinin  eş ve dostları yapılan açılış törenine geniş bir katılım gösterdiler.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ