Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Masa Tenisi Milli Takımı Çalışmalarını Bayındır’da Sürdürüyor

Reklam

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu  Masa Tenisi  Milli Takım gelişiminden Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen   9-14 yaş arası Milli Sporcuları kamp çalışmalarını Bayındır İlçesi Kapalı Spor Salonunda sürdürüyor.

“İLÇEMİZDE MASA TENİSİ MİLLİ SPORCULARINI AĞIRLIYORUZ”

Bayındır İlçe ve Gençlik Spor Müdürü Erdal ince “İlçemizde daha önce Down sendromlu milli takımımızdan sonra şu anda masa tenisi milli takımımızı burada ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. 20 ilden Sporcularımız var ve Onlar burada Kamptalar ve çok Mutlular geleceğin Olimpiyat şampiyonları geleceğin şampiyonları burada ve güzel şeyler yapıyorlar ayın 20’sinde başlayan kapları ayın 30’unda tamamlanacak ve Burada sadece spor değil psikolojik desteklerde veriyoruz. Onlarla birlikte burada olmaktan çok mutluyuz.” Dedi.

“BAYINDIR İLÇESİNDE ÇALIŞMALARIMIZ GÜZEL BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR”     Masa Tenisi Antrenörü Sinan Mühürdaroğlu Ödemiş Kent Gazetesine yaptığı açıklamada “Öncelikle şu anda olimpiyatlarda bizi temsil eden arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Ödül alanları canı gönülden tebrik ediyorum. Kampımız minik yaş grupları 9-14 yaş aralığında değişik illerden 20 tane sporcumuz var 4 antrenör eşliğinde sabah koşusu ile başlayıp kondisyon veya teknik antrenmanlar yapıyoruz il müdürlüğümüzün ve ilçe müdürlüğümüzün değişik aktiviteler ile Bayındır’ın kültürel yerlerini gezdiriyoruz çocuklara İzmir ilçe ve Gençlik Spor müdürümüz Murat Eskici sayesinde burada kamp yapmak güzel bir duygu inşallah devamı gelir. Federasyonumuzun sezonun son kampı çocuklar için yeni sezonda alt yapılar için birtakım seçmeler olacak bunlar için zaten federasyonumuzun sitesinde bilgilendirme var inşallah olimpiyatlara gidecek Sporcular çıkarız Bizim için de onur verici olur. Ayrıca   Gençlik ve Spor Bayındır İlçe Spor Müdürümüz  İnce beyefendiye de çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kayseri’den katılan Milli sporculardan 11 yaşındaki Ecrin Çakır yaptığı açıklamada “Burada arkadaşlarımla ve hocalarım ve Kamp yapıyoruz ilerideki amacım milli hakkımla birlikte turnuvalara katılmak başarı elde etmek.  Çok güzel bir kamp dönemimiz geçti. Bu güzel çalışmaların ardından önümüzdeki süreçte  masa tenisi şampiyonasın da, milli başarı elde etmek istiyoruz.” Dedi.

“TÜM ARKADAŞLARLA BİRLİKTE ŞAMPİYONALARDA BAŞARI ELDE ETMEK İSTİYORUZ”

Bayındır dakikampa  İstanbul’un Fenerbahçe takımı sporcusu olarak katıldığını belirten başarılı sporcu Selin Akyüz “13 yaşındayım İstanbul’dan geliyorum, Fenerbahçe Spor kulübünde oynuyorum şu an Milli takım kampında çok mutluyum çok güzel geçiyor İlerideki hedefim milli takıma girip güzel başarılar elde etmek Kampta temel şeyleri çalışıyoruz çift antrenman yapıyoruz aynı zamanda eğleniyoruz da, bundan sonra da tek  hedefimiz  Milli Takım formasıyla başarı sağlamak olacaktır.” Dedi.

“OLİMPİYATLARDA MİLLİ TAKIMI TEMSİL ETMEK EN BÜYÜK HEDEFİMİZ”

Isparta ilinden Milli takım kampına katılan 10 yaşındaki Salih Eren Yıldırım “Isparta’da katılıyorum. Genç hareket grubunda oynuyorum biz bu kampa gelmek için gerçekten çok çalıştık gece uyumadık Sabah kalkmadık ve şu anda buradayız İnşallah ileride ülkemizi olimpiyatlarda temsil etmek istiyorum. Buradaki kamp  çalışmaları  hocalarımızın da, katkılarıyla güzel bir akmosferde  geçiyor. Arkadaşlarımızla birlikte Ay Yıldız formayla  Türkiye ye  başarı getirmek istiyoruz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ