Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Beydağ’da İlköğretim Haftası Kutlandı

Reklam

Türkiye genelinde eğitim öğretimin başlamasıyla ülke genelinde öğrenciler 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılına geçen hafta Merhaba demişti.

BEYDAĞ ATATÜRK İLKOKULUNDA İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMA TÖRENİ YAPILDI.

Beydağ İlçesinde İlköğretim Haftası töreni gerçekleşirken yapılan törene Beydağ Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, Beydağ İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Mesut Ertekin, Beydağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Sunullah Desticioğlu  ve okulun müdür, öğretmen ve Beydağ Atatürk Öğrencileri katıldı.

Yeni eğitim ve öğretim döneminin  Beydağlı öğrencilere kutlu olmasını dileyen Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar “2021-2022 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle Atatürk İlkokulu’nda düzenlenen İlköğretim Haftası programına katılım sağladık. Eğitim öğretim yılının sağlıklı, huzurlu ve başarılarla tamamlanmasını temenni eder; öğrenci, öğretmen ve velilerimize sağlıklı ve başarılı bir yıl dilerim.” dedi.

Beydağ’da İlköğretim Haftası kapsamında törenin düzenlendiği Beydağ Atatürk İlkokulu öğrencileri çeşitli etkinlik kapsamındaki şiir, günün anlam ve önemini anlatan konuşmalar program çerçevesinde yer aldı.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ