Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

İnli Cinli Köy Değiliz!

Reklam

Ödemiş’te  sadece  8 kişinin yaşadığı Lübbey de yeni bir butik otelin açılmasıyla, hareketlenme başlayan mahallenin tek kahvecisi olarak her gün mekanını açarak hizmet veren Mehmet Güler Lübbey köyünün İnli cinli köy değil huzurlu bir köy olarak anılmasını istiyor.

“KÖYÜMÜZDE BİR KORKU FİLMİ ÇEKİLDİ. HERKES KÖYÜ FARKLI ŞEKİLDE ANMAYA BAŞLADI”

Köyde geçen yıllarda bir korku filminin çekilmesinin ardından bazı kesimler tarafından inli cinli köy gibi anıldığını belirten Mehmet Güler “Köyümüz  az bir nüfusa rağmen dışarıdan gelen konuklar geldiği zaman elimizden geldiği kadar tüm gelenlerle yakından ilgileniyoruz.  Korku filmi köyümüzde çekildi. Korku filmi çekilmesi gayet doğal bir şeydir.  Bilindiği üzere köyümzde esnaf  dükkanı 3’e çıktı. Önümüzdeki günlerde  hem köyümüzün nüfusunun  hem de esnaf sayılarının artmasını eski günlerde olduğu gibi cıvıl cıvıl kuş sesleri ve çocukların oynadığı  bir köy haline geleceğiz.”

“KÖYÜMÜZE SON GÜNLER DE GELENLERDE ARTIK VAR”

“Son günlerde köyümüze gelip giden kesiminde Egenin bir çok kesiminden gelip gidenler var. Her geçen  hafta da bu çoğalıyor. Köyümüz  her zaman huzurlu bir köy.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ