Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

ÖKK Engelli Meclisinde Yeni Başkan Celal Yaprak Oldu

Reklam

Üç yıllık yeni dönem için meclis seçimlerini hız kesmeden yenileyen Ödemiş Kent Konseyi’nde Engelli Meclisi 14.09.2021 tarihinde seçimli genel kurul toplantısını gerçekleştirdi. Ödemiş Kent Konseyi Başkanı Mehmet Taşlı, Yürütme Kurulu Üyeleri Selim Şahan, Hatice Çavdar ve Genel Sekreter Yücel Uğur Uçar’ın katıldığı toplantıda Celal Yaprak oybirliği ile başkan seçilirken önceki dönem başkanı Yücel Şeber, Figen Keskinel, Arif Taş, Emine Akarsu ve Mehmet Kocayörük oybirliğiyle yürütme kurulu üyeliğine seçildiler.

“Yeni  Başkanımıza Başarılar Diliyorum.”

Ödemiş Kent Konseyi Engelli Meclisi’nde 2019-2021 arası dönemde Meclis Başkanlığı görevini yapan Yücel Şeber, “2 yıllık dönemde pandeminin ve şahsi sağlık sorunlarımızın etkisiyle istediğimiz sıklıkta toplanamadık. Yeni seçilen başkanımız Sayın Celal Yaprak’a görevinde başarılar diliyorum. Yürütme Kurulu listesinde olmamdan mutluluk duyacağını ifade etti. Yeni dönemde kendisine destek olmak benim için onurdur. Bu tür görevleri bir bayrak yarışı olarak görüyorum ve bayrağı böylesine yardımsever, insan canlısı ve engelli dostu birine devrettiğim çok mutluyum.” şeklinde konuştu.

Yeni göreve gelen Başkan Celal Yaprak “Engelli bireylerimizin hayata katılımını kolaylaştırmak istiyorum.Yardımlaşmanın, dayanışmayı her şeyin üzerinde gören birisi olarak söz konusu engelli bireylerimiz olduğunda vazifeye hiç düşünmeden talip oldum. Önceki dönem başkanımız Yücel Şeber ablama emekleri için ve yeni dönemde yönetimimde olmayı kabul ettiği için teşekkür ediyorum. Beni oybirliği ile bu göreve layık gören üyelerimize teşekkür ediyorum. Engelli bireylerimizin hayatlarını ve hayata katılımlarını kolaylaştırmak noktasında elimizden geleni yapacağız. Bu amaç doğrultusunda kişi ve kurumlarla verimli işbirlikleri içinde olacağız.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ