Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Yeni Nesil Eğitim Danışmanlığı Hizmete Girdi

Reklam

Yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla eğitim alanında yeni Hizmetler girmeye başladı. Kiraz’da yeni eğitim öğretim alanında yeni soluk getirecek olan yeni Nesil Eğitim Danışmanlığı yoğun bir katılımla  açıldı.

Açılışa Kiraz Kaymakamı  Onur Titiz, İzmir Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık işleri daire başkanı Ali Kılıç, İzmir Büyükşehir Belediyesi Kiraz yerel hizmetler Koordinatörü Ümit Kazak, İzmir büyükşehir belediyesi Ödemiş yerel hizmetler müdürü Hikmet Güriş İzmir Büyükşehir Belediyesi Beydağ yerel hizmetler müdürü Şakir Geçer siyasi parti başkanları  kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Kiraz Kaymakamı Onur Titiz sizlerle bugün burada olmak büyük mutluluk bugün ilköğretim haftasını kutladığımız bugünde böyle bir açılışın olması daha anlamlı oldu umarım. Yeni nesil eğitim danışmanlığı ilçemize öğrencilerimize büyük katkısı olacaktır.” Mesajını verdi.

Kiraz İlçesinin  istiklal Mahallesi, 3. Güneş Sokakta Yeni Nesil Eğitim Danışmanlığının kurucusu Gülümser Kazak  açılışta yaptığı konuşmasında “Ben Gülümser Kazak,Kirazlıyım, Fransa’da doğdum büyüdüm. 4 yıl önce ailemle Kiraza döndük.Salgın döneminde bir anne olarak çocuklarımın eğitim eksikliğini gidermekte zorlandım. Kiraz’da bir eğitim kurumunun eksikliğini fark ettim ve eğitim kurumu açmaya karar verdim. Yeni Nesil Eğitim Kurumu bu şekilde doğdu. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine hem eğitim hem eğitim danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Öğrencilerimizin seviyelerini belirlediğimiz aynı zamanda eğitim indirimi kazandıkları bursluluk sınavına kayıt almaya yarından itibaren başlıyoruz. Ekim ayının son haftasına kadar bursluluk sınavımız devam edecek. Kayıt için iletişim numaramızı kaydedip watsaptan öğrencinin numarasını kaçıncı sınıf olduğunu ve bursluluk yazan öğrencimizin sınav kaydı oluşturulmuş oluyor.Emek verilen ve gõnülden yapılan her iş başarıyı kazanır.1Ekimde eğitime başlamayı planlıyoruz.Emeği geçen herkese ve siz Kirazlı annelere ve çocuklarımıza çok teşekkürler.Başarılı ve sağlıklı bir eğitim yılı diliyorum.” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından  Kiraz’da hizmet vermeye başlayan Yeni Nesil Eğitim Danışmanlığı  kurdelesi Kiraz Kaymakamı Onur Titiz ve açılış törenine katılanlarla birlikte kesilerek Hayırlı Olsun dilekleriyle hizmete açıldı.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ