Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ak Parti Ödemiş’te Genişletilmiş İlçe Danışma Toplantısı Gerçekleşti

Ak Parti Ödemiş’te Genişletilmiş İlçe Danışma Toplantısı Gerçekleşti
Reklam

Ak Parti Ödemiş İlçe Teşkilatının Genişletilmiş Danışma Toplantısı gerçekleşti. Yapılan toplantıya Ak Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, İzmir İl Teşkilat Başkanı Nail Kocabaş, Ak Parti İl Başkan yardımcıları ve partililer katıldılar.

İlçe teşkilatının Rüya Düğün salonunda gerçekleşen danışma toplantısında bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Ödemiş Mehteran takımının gösterisi yer aldı.

“BURADA HER ZAMAN  OLDUĞU GİBİ ÇOK GÜZEL BİR TOPLULUK GÖRÜYORUM.”

Ak Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli partisinin  Ödemiş’te Danışma toplantısında yaptığı konuşmasında “Ak Parti Ödemiş ilçe teşkilatı olarak bir ilçe danışma yapıyorsunuz 3 bin kişiyle, bunu hiçbir teşkilat yapamaz. Bugün İzmir’de tarihi bir günü yaşıyoruz. Eş zamanlı 30 ilçede, bir günde 30 tane ilçe meclisi toplantısı yaptık. Hep beraber bir ilke imza attık. İl kongrelerinden daha çok 3 bin kişiyle, 2 bin kişiyle biz ilçe danışma meclisi yapıyoruz. Bu nasıl oluyor? Sizlerin gayretiyle, sizlerin çalışmasıyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere verdiği güç ile oluyor. Ödemiş rekor üzerine rekor kırdı. Ödemiş çalışmalarında 1. Geldi. Şu anda 3500 üyeyle Ödemiş zirvede zirveyi bırakmaya niyeti yok.” dedi.

Ak parti İl Başkanı Sürekli Ödemiş’e bugüne kadar sayısız hizmetlerin Ak parti hükümeti tarafından gerçekleştiğine dikkat çekerek “Ödemiş’e modern bir hastane kazandırdık. Bu da yetmedi. Doğalgaz ve  Toplu Konut yakında Ödemişliler artık bu evlerde rahat ve huzurlu bir şekilde  yaşayacaklar. Hizmetlerimiz bunlarla asla sınırlı değil, bizler hizmet için çalışıyoruz.” dedi.

“ÇAĞ ATLATAN PARTİMİZ  2023 HEDEFLERİNE ADIM ADIM YÜRÜMEYE DEVAM EDİYOR”

Ak parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Mehmet Kocaağa “Ak Parti Ödemiş ilçe Danışma Meclisi Toplantımıza hoş geldiniz. Konuşmalarıma hepimizin bildiği fakat defalarca kez hatırlamamız gereken bir konuya değinerek başlamak istiyorum. Gerek yakın coğrafyamızda gerekse dünya genelindeki tüm zulümlere karşı çıkan, “Dünya 5’ten büyüktür” anlayışıyla hak ve adalet çağrısı yapan tek lider Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Oturmuş olduğu her masada güçlü ve cesur kararlar alan Cumhurbaşkanımızın arkasında dimdik duran bir halk ve dimdik duran Ak parti teşkilatları bulunmaktadır. Onu daha güçlü kılmak için, yarınlarımızın çok daha iyi olması için çok çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Her alanda ülkemize çağ atlatan Partimiz: Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Liderliğinde 2023 hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlerken bizler de teşkilat mensupları olarak çalışmalarımıza il Başkanımız Kerem Ali Sürekli öncülüğünde birlik ve beraberlik içerisinde durmadan usanmadan yorulmadan devam ediyoruz. Bizler Sahadayız! çünkü siyaseti ve hizmeti millete rağmen değil Çünkü siyaseti ve hizmeti milletimizin yanında milletimizle birlikte yapıyoruz.” Dedi.

Ödemiş İlçe teşkilatı olarak İzmir iline bağlı  en çok üye sayısına ulaşan bir teşkilatın başkanı olmaktan mutlu olduğunu belirten Ak Parti  Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen “Birinciliği bırakmayacağız sonuna kadar sürdüreceğiz. Sosyal hizmetler müdürlüğünü getirdik. Sağlık fakültesini getirdik durmuyoruz Zafer mahallemize 26 derslik okul yaptık. Yapmaya da devam. Bizler Ak Parti için gecemizi gündüze katmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz. Bundan hiç yılmadan yorulmadan değerli hemşerilerimizle kucaklaşmaya devam edeceğiz.” dedi.

Genişletilmiş Danışma Meclis Toplantısında programın sonunda, parti çatısı altına yeni katılanlara  Ak Parti İzmir İl Başkanı Sürekli tarafından rozet takma töreniyle toplantı sona erdi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ