Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Eriş ve Güriş Seyrekliye Geçmiş Olsun Ziyaretinde Bulundu

Reklam

Ödemiş’e bağlı Seyrekli mahallesinde geçtiğimiz gün sabaha karşı meydana gelen ve toplamda üç evin yanmasıyla sonuçlanan yangın sonucunda evler İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı İtfaiye Ekiplerinin  gerekli müdahalesine rağmen  evlerdeki eşyalar da kullanılamaz hale gelmişti.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Yerel Hizmetler  Koordinatörü Hikmet Güriş  ile birlikte büyük bir duyarlılık göstererek yangında zarar gören ailelere Geçmiş Olsun ziyaretinde bulundular.

Eriş, çıkan yangından duyduğu üzüntüyü dile getirerek “Seyrekli’de meydana gelen yangında evleri zarar gören hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Bu zor zamanda yaraları sarmak için İzmir Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte hemşerilerimizin yanındayız. Yangındaki  mağduriyet yaşayan ailemize destek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” Dedi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Hikmet Güriş Seyrekli’ye bir ziyaret gerçekleştirerek yangından zarar gören ailenin yanına geldiklerini belirtirken “Maalesef üzücü bir yangın sonrasında  iki ayrı aile zarar görmüş, büyükşehir belediyesi olarak imkanlar ölçüsünde ailelere elimizden gelen desteği göstereceğiz. Buradaki tek tesellimiz can kaybı olmaması sadece sevindirici  üzüntülü her iki aileye geçmiş olsun diyoruz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ