Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kahrat Mahallesi Doğalgaz’a Kavuşamadı

Kahrat Mahallesi Doğalgaz’a Kavuşamadı
Reklam

Tire İlçesine bağlı  bölünen mahalle olan Kahrat Mahallesinde 2016 yılından beri Doğalgaz için uğraş vermelerine karşı bir türlü  Doğalgaz’a kavuşamadıklarını dile getiren Kahrat Mahalle Muhtarı  Süleyman Köseoğlu bu konudaki yaptıkları girişimlerden olumlu sonuç alamadıklarını dile getirdi.

“2016 YILINDAN BERİ YAPTIĞIMIZ GİRİŞİMLER SONUÇSUZ KALDI”

Muhtar Süleyman Köseoğlu 2016 yılından beri dilekçe vermelerine rağmen  sonuç alamadıklarını dile getirerek “2016 yılından beri Kahrat Mahallemize  doğalgaz’ın gelmesi için uğraşlar veriyoruz. Ancak bir türlü bugüne kadar olumlu yönde bir netice alamadık. Mahalle sakinlerimizle birlikte imza kampanyası topladık. Bundan da sonuç alamadık. Mahalle  sakinlerimizde konuyla ilgili olarak  bana da bu durumun neden kaynaklandığını belirtiyorlar. Genel sonuç olarak da bir türlü  mahallemize doğal gaz’ın gelmesini sağlayamadık.”dedi.

“ÖDEMİŞ’E UZANAN DOGAL GAZ BURADAN GEÇİYOR.”

Tire’den  Ödemiş’e uzanan  Doğalgaz  hattının  Kahrat Mahallesinden geçtiğini hatırlatan  Muhtar  Süleyman Köseoğlu “Bilindiği üzere Doğalgaz Ödemiş’ten önce Tire’ye bağlanmıştı. Ödemiş’e uzanan  hatta  buradan geçmesine rağmen bizler sadece buradan hat geçtiğini görüyoruz. Ama mahalle halkı olarak  Doğalgaza bir an önce kavuşmak istiyoruz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ