Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Örnek Kahveciden 17. Kan Bağış Kampanyası

Örnek Kahveciden 17. Kan Bağış Kampanyası
Reklam

Ödemiş’in örnek esnaflarından olan ve sosyal sorumluluk projelerine imza atmaya devam ederek Kızılay’a yaptığı kan bağışlarıyla adını duyuran Mehmet Çetin 12 Ekim Salı Günü  işletmekte olduğunu Köprübaşı Mevkiindeki kahvehanesinde 17. Kan Bağışı etkinliğini gerçekleştirecek

“10 BİN KİŞİYE ULAŞINCAYA KADAR KAN BAĞIŞ KAMPANYALARINI DEVAM ETTİRECEĞİM.”

Ödemişli Kahveci Esnafı Mehmet Çetin bu güne kadar toplamda 1050 kişiye ulaşmayı başardığını belirterek “Kan vermek bir bakıma her insanın kendi üstüne düşen bir görevi olduğunu düşünüyorum. Bizler bugüne kadar yaz-kış demeden devamlı olarak kan bağış etkinliklerini sürdürdük. Hala devam ettiriyoruz. Buradaki yaptığımız  bağışlara vatandaşlarımız büyük ilgi ve katılım göstermeleri bizleri son derece mutlu etmektedir.”

“KIZILAYIMIZDA KAN STOKLARININ AZALDIĞINI ASLA UNUTMAYALIM”

Çetin, son günlerde Kızılayda kan stoklarının azaldığını ve bu bakımdan eskisinden daha çok kan lazım olduğunu belirtirken “Bilindiği gibi günlük hayatımızda her an bir kişiye lazım olacak kan insanın hayatını adeta kurtarmaktadır. Bunun tek ilacı da yine bizlerdedir. O bakımdan toplumda kan bağışının artarak devam etmesini diliyorum. 12 Ekim Salı Günü tüm kan bağışçılarımızı Köprübaşındaki kahvehanemize kan vermek üzere bekliyoruz. Etkinliğimiz öğlen saat 12.00 gibi başlayacaktır.” Dedi.

Örnek kahveci Çetin’in  Kan bağışlıyla ilgili büyük broşürünü işyerine asan  Ödemiş Kent  Konseyi Başkanı Mehmet Taşlı “Değerli esnafımız Mehmet Çetin’i bu örnek kan bağışındaki  kampanyalarından dolayı kutluyorum. Bunun toplumda farkındalık olarak artmasını bekliyoruz. Kan her an her saniye bir insana lazım olabilir. Kızılay’a bu konuda desteğimizi arttırmamız lazım Diye düşünüyorum.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ